Mājas spēle 12.01.14.

| January 11, 2014

“Ķekavas Bulldogs” – “Talsi/Triobet” 14:7

| November 24, 2013

Spēlē starp “Ķekavas Bulldogs” un “Talsi/Triobet” rezultātu atklāja pēdējie (Jānis Škutāns – 1:0), tomēr mājiniekus tas acīmredzami nepamierināja – vēl pirmā perioda laikā “Ķekavas Bulldogs” izvirzījās vadībā ar 3:1. Otrās trešdaļas vidū viesi spēja panākt neizšķirtu rezultātu (5:5), bet turpinājumā veiksme uzbrukumā pavadīja “Ķekavas Bulldogs” florbolistus, kuri pēc otrā perioda atradās vadībā ar 8:5, bet visā mačā svinēja uzvaru ar 14:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Klāvs Ozoliņš, kuram 8 (6+2) punkti. Ar 5 (2+3) punktiem izcēlās Matīss Jansons, 4 (2+2) punkti Oskara Eglīša kontā, bet 3 (1+2) punktus savāca Intars Labsvārds. Labākā spēlētāja gods talsenieku komandā tika Kristapam Riekstiņam.

“Ķekavas Bulldogs” – “FK Madonu” 8:7

| November 10, 2013

“FK Madona” florbolisti Ķekavā droši vien ieradās labā garastāvoklī, jo iepriekšējā vakarā Rīgā bija izcīnījuši jau otro uzvaru Virslīgā – ar 6:4 pār “Ulbroka/FS Masters”. Ķekaviešiem pa to laiku bijuši tikai zaudējumi – iegūts tikai viens punkts. Spēles rezultātu 7.minūtē atklāja madonietis Kārlis Krastiņš (1:0), bet pirmā perioda vidū vadībā ar 2:1 jau atradās “Ķekavas Bulldogs”. Šo minimālo pārsvaru ķekavieši saglabāja, dodoties pirmajā pārtraukumā (4:3), bet pēc otrā perioda viņiem bija pat divu vārtu handikaps – 6:4. Pēdējā trešdaļā madoniešiem vajadzēja nedaudz vairāk par 13 minūtēm, lai pārņemtu vadību – 7:6. Tomēr arī šajā situācijā “Ķekavas Bulldogs” nedomāja padoties – 54.minūtē Oskars Eglītis panāca izlīdzinājumu (7:7), bet pamatlaika pēdējā minūtē Atis Lazdiņš viesu aizsardzību pārsteidza ar ļoti tālu metienu – 8:7.

“Ķekava” un “Ķekavas Bulldogi” 11:4

| November 8, 2013

Ķekavas derbija pirmais periods tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā – jau 2.minūtē pēc Jāņa Sniķera precīza metiena vadībā ar 1:0 izvirzījās “Ķekavas Bulldogi”, perioda vidū rezultāts bija neizšķirts – 2:2, bet, ejot pirmajā pārtraukumā, minimāls pārsvaru bija ieguvusi “Ķekava” – 3:2. Mača turpinājumā iniciatīva piederēja jau “Ķekavai”, kam šajā spēlē bija mājinieces loma. Pēc otrā perioda “Ķekava” atradās vadībā ar 6:2, bet pēdējā trešdaļā savu pārākumu nostiprināja vēl vairāk, izcīnot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 11:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Gints Timoško, kuram šajā mačā viens precīzs metiens. Rezultatīvākie viņa komandā bija Edžus Bunka ar 4 (3+1) un Ēriks Akulovs ar 4 (1+3) punktiem. Labākā spēlētāja gods “Ķekavas Bulldogu” sastāvā tika Ralfam Orstem, kura kontā arī viens vārtu guvums, bet rezultatīvākais ar divām piespēlēm bija Matīss Jansons. “Ķekavas” pārstāvis Aivis Hammers pamanījās nopelnīt četrus divminūšu noraidījumus, bet pretējā nometnē daudz no viņa neatpalika Uģis Savickis, kuram trīs tādi noraidījumi.