: Vasaras līga

VL: SIEVIEŠU GRUPĀ TRIUMFĒ ”ĶERU”, TREŠO VIETU IZCĪNA ”KARSTĀS SMILTIS”

| August 9, 2015 | 0 Komentāri

Ceturtdien, 6.augustā pie Rīgas Olimpiskā Sporta centra risinājās florbola Vasaras līgas 2015 finālu diena, kur pirmajā no mačiem tika noskaidrotas S grupas čempiones. Šoreiz labāko tronī tika ”ĶeRu”, kas finālā ar 6:1 (2:1) uzveica FK NND. Čempiones saņēma dāvanu karti 150 eiro vērtībā no S grupas oficiālā atbalstītāja Salming. Trešo vietu dienu iepriekš izcīnīja ”Karstās Smiltis”. 

S grupas izšķirošās cīņas sākas jau trešdienas vakarā, kad tika aizvadīta spēle par 3.vietu starp ”Karstajām Smiltīm” un ”Rīgas Lauvām”.

Cīņu par 3.vietu pārliecinošāk sāka ”Rīgas Lauvas”, jau pašā mača ievadā izvirzoties vadībā. ”Lauvu” teritoriālais pārsvars turpināja pieaugt, ko viena no komandas līderēm Inga Ametere regulāri izmantoja ar precīziem metieniem pretinieču vārtos. Tajā pašā laikā ”Karstās Smiltis” nezaudēja pārliecību un, lai arī 7.minūtē nonākušas iedzinējos ar 1:3, turpināja spēlēt gana agresīvi un koncentrēti, kas līdz puslaika beigām ļāva pārņemt jau vadību  6:5! Jāpiezīmē, ka trīs vārtus pēc kārtas vien piecu minūšu laikā guva Paula Zute

Lai arī pēc puslaika pārtraukuma Zute panāca jau +2 ”Karstajām Smiltīm” (7:5), ”Rīgas Lauvas” sezonas izšķirošajā cīņā spēja vēl sarūpēt intrigu, tuvāko minūšu laikā gūstot divus vārtus un atkal panākot neizšķirtu. Mača beigu daļa tika aizvadīta tomēr ”smilšu” zīmē – pateicoties Ozoliņas un Dimantes precīzajiem metieniem, piecas minūtes pirms pamatlaika beigām ”Karstās Smiltis” atkal atradās komfortablā vadībā un, lai arī ”Rīgas Lauvas” vēl vienus vārtus atspēlēja, uzvara tika nosargāta – 9:8.

Par spēles labāko spēlētāju tika atzīta Paule Zute, kura guva 5 no komandas 9 vārtiem, tādā veidā sekmējot savai komandai debijas sezonā bronzas medaļas.

Pēc fināla spēles tika suminātas arī individuālo balvu saņēmējas:

Labākā vārtsardze Jana Filipsone (FK NND)
Labākā aizsardze Laura Vancāne (ĶeRu)
Labākā uzbrucēja Alise Kazaine (FK NND)
Rezultatīvākā spēlētāja Inga Ametere (Rīgas Lauvas)

Raksts ŠEIT

Foto ŠEIT

”Ghetto Floorball” sezona jau pusē – intriģējošākie notikumi var sākties!

| July 20, 2015 | 0 Komentāri

Nedaudz vairāk kā puse no aizraujošās Ghetto Floorball sezonas jau ir aizvadīta. Kā redzams turnīru kalendārā, šovasar, neskaitot lielos superfinālus, dalībniekiem bija un vēl būs iespēja sacensties kopumā 33 turnīros, to skaitā Ghetto Floorball vēl 5 reizes tiks aizvadīts savā īstajā mājvietā – Grīziņkalnā. Ja vēl neesi paguvis izbaudīt kādu no mūsu turnīriem, klāt pēdējie brīži lai to paveiktu!

Grīziņkalna šarms un allaž intriģējošie turnīri

Nav noslēpums, ka tieši Grīziņkalna sporta komplekss ir mājvieta ikvienam Ghetto Games sporta veidam. Lai arī 7 sezonu laikā mūsu pasākumi notiek visā Latvijā, katrs no komandu sporta veidiem ar Ghetto Games šarmu dzimis tieši šeit. Ar to arī izskaidrojams, kādēļ visvairāk turnīru risināsies tieši Grīziņā – kopā vasaras garumā tika un tiks sarīkoti 13 aizraujoši un tematiski posmi, kā arī sezonas kulminācija SUPERFINĀLS! Tajā pašā laikā katra turnīra mērķis ir nemainīgs – vienkopus pulcēt florbola spēles cienītājus, lai lieliskā un vasarīgā atmosfērā baudītu savu iemīļoto sporta spēli alternatīvā gaisotnē. Līdz šim aizvadīti jau 8 turnīri un līdz vasaras beigām ikvienam ir iespēja nokomplektēt komandu un startēt atlikušajos piecos posmos katru otrdienu, lai tiktu līdzi tiem, kas pret dalību Ghetto Floorball turnīrā attiecas kā pret jebkuru citu atbildīgu un neatsveramu lietu. Protams, ik nedēļu lielas intrigas saistās ar kopvērtējumu jeb RANGU, jo tieši 14 labākās komandas no tā garantēs vietu lielajā superfinālā un cīnīsies par galveno balvu – Mārtiņa Karsuma dāvāto ceļojumu uz Maskavu. Šobrīd tam vistuvāk ir komanda ”Pingvīni”, Taču organizatori vēl lieku reizi uzsver, ka aicināts piedalīties Ghetto Floorball iknedēļas turnīrā ir ikviens interesents, neatkarīgi no vecuma, individuālās meistarības vai cita aspekta. Ja nepieciešams, varam palīdzēt arī ar inventāru. Līdz ar to tev vairs nav atrunas argumentu – tiekamies katru otrdienu uz Ghetto Floorball turnīriem!

Ghetto Floorball (katru otrdienu Grīziņkalnā)
U13 un U16
Reģistrācija 14:00-14:45
Sākums 15:00

Vecākā grupa
Reģistrācija: 17:00 – 17:45
Sākums 18:00

Galvenā balva regulārā turnīra uzvarētājiem: LFS dāvātais brauciens uz SSL (Zviedrijas superlīgas) finālu 2016.gada pavasarī!
Galvenā balva superfināla čempionei: Mārtiņa Karsuma dāvatais brauciens uz Maskavu!

Aizraujošas cīņas ar motivējošu balvu katru pirmdienu Mārupē

Jau pērn Ghetto Games turnīri pakāpeniski pieradināja mārupiešus pie iknedēļas sportiskām aktivitātēm, tai skaitā dodot iespēju izbaudīt arī florbola spēli. Šogad tieši Ghetto Floorball ievērojami pārņēmis Mārupi – katru pirmdienu gan U13, gan U16 un arī Vecākās grupas komandām ir iespēja spēkoties atsevišķas ieskaites turnīrā, kur galvenā balva pieaugušo grupas superfināla čempioniem ir vairāk kā iespaidīga. Šogad labākie no labākajiem dosies ceļojumā uz Spāniju un ikviens atzīst, ka tāda apjoma balva Latvijas florbolā vēl nav bijusi. Iespējams, lasot šīs rindas, daudzi tik pirmo reizi uzzinās par šādu balvu un pat pagūs sajust nožēlu par pussezonas garām palaišanu, taču tam nav nekāda pamata – no kopumā plānotajiem 13 posmiem aizvadīti vien 6, līdz ar to ikvienam vēl ir iespēja apmeklēt Mārupes Ghetto Floorball turnīrus un kvalificēties superfinālam, iekļūstot ranga TOP8. Šobrīd līderpozīcijās ir arī Grīziņkalna veiksminieki ”Pingvīni”, taču, kā minēts, sezona ir vēl tikai pusē un viss var mainīties. Tāpat Mārupes turnīri pateicoties vietējās domes atbalstam pilda arī sociālu funkciju – Mārupes iedzīvotāji turnīros var piedalīties bez maksas. Tiekamies katru pirmdienu pie Mārupes vidusskolas!

Ghetto Floorball Mārupē (katru pirmdienu Kantora ielā 97, pie Mārupes vsk.)
U13, U16 un Vecākā grupa
Reģistrācija 17:00 – 17:45
Sākums 18:00

Galvenā balva superfināla čempionei: Atpūtas brauciens visai komandai uz Spāniju!

Raksts ŠEIT

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis