Archive for October, 2011

Buldogi nozog pirmo punktu favorītam

| October 23, 2011 | 0 Komentāri

Ķekavas Bulldogs florbolisti pirmie atņēmuši punktus 1.līgas līderim FK Ādaži. Svētdienas vakarā izbraukumā “suņi” spēka paņēmieniem un emocijām bagātā cīņā (kopā 56 soda minūtes) ar ādažniekiem pamatlaikā cīnījās neizšķirti, taču pagarinājumā piekāpās ar 5:6. Hat-trick mūsu Matīsam Ziemelim.

HAT-TRICK. "Buldogs" Matīss Ziemelis pelnīti var uzelpot...
HAT-TRICK. “Buldogs” Matīss Ziemelis pelnīti var uzelpot…

Spēli ādažnieki iesāka drudžaini. Pat nebijām gaidījuši, ka čempionāta favorīti varētu sākumā izskatīties tik nedroši (acīmredzot sīvā abu komandu “iepazīšanās spēle” Ķekavā bija atstājusi iespaidu – ādažnieki toreiz tika pie minimāla panākuma tikai mača pēdējā minūtē).
Attiecīgi  jau 39 sekundē Ziemelis izvirzīja buldogus vadībā ar 1:0. Tiesa, ādažnieki atbildēja ar trim vārtiem pēc kārtas un svari kausi jau nosvērās mājinieku pusē – 1:3.

Šajā brīdī buldogu galvenais treneris nomainīja komandas 1.vārtsargu Ati Upenieku pret Dovidu Galkausku. Tas bija ļoti trāpīgs lēmums.
Otrajā trešdaļā buldogu 3.maiņa un komandas kapteinis Armands Šonmanis atspēlējās (3:3), taču pēdējās 20 minūtes sākas ar minimālu ādažnieku pārsvaru (5:4).

Otrās trešdaļas izskaņā ādažnieki iesita mūsu vārtsargam pa rokām, par ko ar nūju nogrūdu spēlētāju gar zemi, diemžēl tiesneši vārtsarga aizstāvēšanu traktēja ar 2+10 minūšu sodu.

Trešā perioda sākumā Ziemelis guva trešos vārtus spēlē (3+0) un viss varēja sākties no jauna – 5:5. Kādā epizodē pie saviem Henrijs Uzraugs iekrita uz pretinieka provokāciju, kurš izaicinoši sedza vārtsargu. 2 minūtes un vēl 10 minūtes par pasmiešanos par lēmumu. Pamatlaika pēdējā minūtē FK Ādaži varēja  izraut uzvaru (bumbiņa trāpīja pa pārlikni), tomēr bija jāspēlē papildlaiks.

Pagarinājumā otrajā minūtē buldogi nedadz kļūdījās savā zonā, ko nekavējoties ar precīzu šāvienu izmantoja pieredzējušais, augumā raženais Ainārs Anis – zaudējums ar 5:6.

Ķekavas Bulldogs rindās labākais bija Matīss Ziemelis (3+0), kuram labi piespēlē Intars Labsvārds (0+2). Savukārt FK Ādaži uzvaras vārti Anim (1+2), divi vārti Laurim Lancmanim (2+0), bet Gatim Miglānam 1+1.

Buldogi 1.līgas čempionātā piecās spēlēs izcīnījuši septiņus punktus, kamēr FK Ādaži ar četrām uzvarām pamatlaikā un vienu pagarinājumā ar 14 punktiem saglabā pārliecinošu 1.vietu kopvērtējumā. Nākamā spēle buldogiem Ķekavā 4.novembrī pret Jelgavas novads.

SPĒLES PROTKOLS

Tie nav Ādažu čipsi

| October 7, 2011 | 0 Komentāri
1.līgas favorītu cīņā, abpusēji uzsvaru liekot uz sīkstu spēli aizsardzībā, Ķekavas Bulldogs florbolisti no 0:2 panāca 4:2, taču nenoturēja pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu ar 4:5. Hat-trick Oskara Eglīša kontā (3+0), kurš kļuvis par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju. Nākamā spēle 23.oktobrī – revanšs Ādažos.

Pieredze uzvar jaunību

Visas 60 minūtes laukumā ritēja līdzīga cīņa. Pēc tiesneša beigu švilpes varēja uzstādīt vienīgi retorisku jautājumu, kāpēc uzvarēja tieši FK Ādaži, ja spēle bija tik sīksta un līdzīga? Vai tiešām tikai plika fakta pēc, ka FK Ādaži ir pieredzējušāka komanda (spraigās spēļu galotnēs gandrīz vienmēr uzver pieredzējušākā komanda, taču gluži kā pēc Mērfija likuma pēdējie divi „goli”  mūsu vārtos iekrita ārkārtīgi negribīgi. Bet iekrita!

Atslēgas vārdus var atrast spēles protokolā – viesi uzbruka tik pat daudz, cik „suņi”, taču raidījumi bija mērķtiecīgāki. FK Ādaži pa vārtiem trāpīja 35 metienus, kamēr buldogi tikai 22…

Kā pa viļņiem

FK Ādaži spēli iesāka vienkārši drošāk un ar diviem precīziem metieniem jau 3.minūtē panāca 2:0. Otros vārtus viesiem guva Gatis Miglāns (bijušais „avīžnieks”, spēlējis arī Krievijas čempionātā), kurš no malas iešāva bumbiņu tuvajā devītniekā. Spēli savās rokās ņēma Oskars Eglītis, liekot lietā savu indīgo metienu – Osīts guva trīs vārtus pēc kārtas un pātraukumā saldējumu ēda jau mūsu ielā – 3:2. Otrā perioda sākumā Labsvārds nostiprināja pārsvaru – 4:2. Ādažniekiem ar spēli uz rupjības robežas izdevās buldogus izprovocēt uz trim noraidījumiem (pēdējais no tiem 5 min), tādējādi panākot lūzumu pirms izšķirošajām 20 minūtēm. Proti, 7 sekundes pirms lielā soda izskaņas FK Ādaži tomēr atslēdza Upenieka vārtus (3:4).

Liktenis izšķīrās spēles galotnē. Vispirms 54.minūtē Miglāns guva savus otros vārtus (bumbiņa lēni, lēni pārlēkāja pāri vārtu līnijai), panākot izlīdzinājumu, bet 52 sekundes pirms mača beigām pretuzbrukumā bijušais „lauva” Andis Pekšs izrāva uzvaru FK Ādaži – 5:4. Visa pretinieku komanda saskrēja laukumā, neslēpjot prieku par smago panākumu. Pēc spēles kāds ādažnieku komandas pārstāvis līda pie Ķekavas Bulldogu soliņa attiecības skaidrot. Laikam ienākot sporta klubā galvu durvīs iespieda…

Zvaigznes

Noteikti jāuzteic buldogu vārtsargs Atis Upenieks, kurš iepriekšējā spēlē pret „Jelgavas novads” savos vārtos 40 minūtēs ielaida tikai 3 bumbiņas, bet pret FK Ādaži 5 no 35. Lielisks rādītājs. Tikmēr Oskars Eglītis ar 11+3 kļuvis par 1.līgas rezultatīvāko spēlētāju.

Dārznieks iesēj otro uzvaru

| October 2, 2011 | 0 Komentāri

Ar labu spēli aizsardzībā un vēl labāku uzbrukumā “Ķekavas Bulldogs” florbolisti šaurajās JSC sienās 1.līgā ar 16:8. pieveica “Jelgavas novadu”. Ja var ticēt protokolam, 3+1 Ojāra Dārznieka kontā – viņš iemeta daudz, bet es līdzi neskaitīju.

ĶEKAVAS BULDOGU trenerim Intam Vancānam ģērbtuvē pirms pēdējās trešdaļas (tobrīd 9:3) dažam labam varēja būt kas skarbāks sakāms...

ĶEKAVAS BULDOGU trenerim Intam Vancānam ģērbtuvē pirms pēdējās trešdaļas (tobrīd 9:3) dažam labam varēja būt kas skarbāks sakāms...

Spēles pirmie divi periodi bija ļoti līdzīgi un sīvi. Taču buldogi, spēlējot bez diskvalificētā komandas kapteiņa Armanda Šonmaņa un vēl trim pirmās maiņas spēlētājiem, atšķirībā no mājiniekiem izcēlās ar labāku momentu realizāciju, kas materializējās uz tablo – 9:3. Pēdējās 20 minūtes buldogi nedaudz atslābinājās aizsardzībā. Uzbrukumā gan skaistas kombinācijas mijās ar efektīgiem tālšāvieniem, kas atnesa vēl septiņus vārtus.

Jāatzīmē arī Ata Upenieka teicamā spēle vārtos (atvairīja 26 no 29 metieniem!), trešajā trešdaļā vārtos stājās mūsu leitis. Sešus punktus guva Oskars Eglītis (3+3), pa diviem vārtiem Papuļa (2+2), Labsvārda (2+2) un aizsarga Savicka kontā (2+1).

Nākamā spēle buldogiem savā laukumā jau piektdien pret dīvīzijas līderiem FK Ādaži, kas abās spēlēs svinējuši uzvaras. Arī buldogiem ir divas uzvaras, bet trīs spēlēs.

P.S. Jelgavnieki malači, taču ir viens “bet”… Sporta zālē spēles laikā vajag birsti, ar ko var uzkopt slapjumus uz laukuma. Traumās iedzīvoties taču nevēlamies nedz mēs, nedz Jūs.

PROTOKOLS

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis