• Ziņu lapa 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >

Archive for November, 2011

Aija Vancāne trenējas ar Ļubļanas „Olimpija”

| November 29, 2011

AIJA VANCĀNE (centrā)

„Ķekavas bulldogs” sieviešu virslīgas komandas dvēsele Aija Vancāne šosezon klubam nevar palīdzēt, jo gadu aizvada studiju apmaiņas programmā Slovēijā. Ekspresintervijā Vancāne apstiprināja, ka uztur sevi labā formā, turklāt trenējoties kopā ar puišiem un klubā ar visnotaļ skaļu nosaukumu…

Lasīt tālāk

Blogs: Buldogu kapteinis Armands Šonmanis par sniegumu, 1.līgu, uzbraucieniem…

| November 28, 2011

„Ķekavas Bulldogs” florbola komandu pirms šīs sezonas starta pastiprināja viens no kluba talantīgākajiem audzēkņiem Armands Šonmanis, kurš iepriekšējās trīs sezonas spēlēja virslīgā, Latvijas vistitulētākajā komandā. 20 gadus vecais un 1,68 metrus garais uzbrucējs tagad ir buldogu kapteinis. Armands savā blogā stāsta kā mācījās kļūt par kapteini, vērtē buldogu un savu sniegumu, kluba attiecībām ar citu novada komandu „Ķekava-2” un citas interesantas lietas.

ARMANDS ŠONMANIS #9. Sakritība, taču arī Gunārs Klēģers spēlē ar šo pašu numuru... Foto apraksti kekavasbulldogs.lv.

Virslīgas rūdījums. Kāpēc aizgāju…

Nolēmu pievienoties „Ķekavas Bulldogs” uzreiz pēc aizvadītās sezonas. Ar treneri Intu Vancānu jau iepriekšējā gada vidū biju apspriedis par šādu iespēju. Kādēļ šāds lēmums? Tādēļ, ka nespēju sevi pilnvērtīgi veltīt Virslīgas treniņu grafikiem, darba laika dēļ nespēju apmeklēt treniņus tik bieži, cik nepieciešams. Pats vairs nejutu progresu, biju apstājies sportiskajā izaugsmē.

Lasīt tālāk

Dāmas iemet 2 čempionēm RSU/Runway

| November 26, 2011

BULDOGI MET. Mest, mest un vēlreiz mest.

Latvijas sieviešu virslīgas čempionātā “Ķekavas bulldogs” dāmas viesos ar 2:17 kapitulēja čempionvienībai “RSU/Runway”. Ķekavietēm vārtus guva Kristīna Degina un Līga Vancāne, kura arī asistēja pirmo vārtu guvumā (1+1).

Nākamā spēle dāmām gandrīz pēc mēneša, kad nūjas krustos abas Ķekavas komandas.

PROTOKOLS Lasīt tālāk

Jānis Mežotnis: Buldogi malači kabači

| November 24, 2011

Jānis Mežotnis (dzeltenā)

Nu jau gandrīz divas nedēļas seni notikumi. Taču FK Ķekava mājaslapā atradu Kaspara Šmita nedēļu pēc spēles apkopotu interesantu un visnotaļ provokatīvu “Ķekava-2” spēlētāja Jāņa Mežotņa viedokli par principiālo spēli pret “Ķekavas bulldogs”, kurā “suņi” atspēlējās no 0:7, izcīnot vienu punktu.

Lasīt tālāk

Trešais zaudējums papildlaikā

| November 23, 2011

“Ķekavas bulldogs” florbolisti, cīnoties bez galvenā trenera Inta Vancāna, kurš šobrīd atrodas ārpus Latvijas, trešdienas vakarā izbraukumā ar 5:6 papildlaikā atzina “Babīte” pārrākumu. Jāatzīmē, “buldogiem” šosezon šis jau bija trešais zaudējums papildlaika piecās minūtēs.

REBIŠS SAŅEM APSVEIKUMUS. Gatis guva vārtus un ar pašaizliedzīgu cīņu vārtu priekšā faktiski nodrošināja vēl vienu "golu".

Lasīt tālāk

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis