Sportisku, veselīgu un panākumiem bagātu Jauno 2012. gadu. Melnā pūķa gadu!

Uģis Savickis: “Daugavpilī atstātie divi punkti var izmaksāt dārgi…”

| December 19, 2011

Uģis Savickis

“Uzskatu, ka abas spēles aizvadīju ļoti slikti. Par maz koncentrācijas un neadekvāti uzvedos,” savu sniegumu aizvadītajā izbraukumā Latgalē rezumēja “Ķekavas Bulldogs” uzbrūkošais aizsargs Uģis Savickis.

Lasīt tālāk

Pēc veiksmīgām medībām… (+ foto)

1.līgas čempionātā aizvadītās nedēļas nogalē “Ķekavas Bulldogs” florbolisti izbraukumā Daugavpilī paņēma 4 no 6 punktiem, ar uzviju izpildot trenera nosprausto uzdevumu. Sestdien buldogi fantastiski atspēlējās un svinēja uzvaru ar 10:9. Savukārt svētdien suņi labi iesāka spēli, taču zaudēja spēles pavedienu un papildlaikā paspēlēja ar 7:8.

BULDOGI PRET LATGALI. Daugavpils olimpiskajā centrā brīžiem gāja pat ļoti karsti...

Sestdienas vakarā nakts melnumā ierodoties Latgalē, mājīgais Daugavpils olimpiskais centrs patīkami pārsteidza ar savu moderno dizainu un spožajiem Ziemassvētku rotājumiem. Izskatījās, ka buldogus pilsētā bija gaidījuši arī līdzjutēji, jo mača sākumā tribīnēs bija aptuveni 150 skatītāju (tikpat, cik dažkārt uz turienes futbola virslīgas spēlēm).

Lasīt tālāk

Uz Latgali!

| December 17, 2011 | 0 Komentāri

KOREKTI. "Latgale" pēc soda minūšu skaita ir otra korektākā komanda divīzijā. Uz spēli nozīmēts pieredzējis tiesnušu pāris. Foto:Renārs Buivids

„Ķekavas Bulldogs” vīriešu komanda šodien dosies uz Daugavpili, lai sestdien un svētdien aizvadītu divas 1.līgas čempionāta spēles ar „Latgali”, kas ir čempionāta gados vecākā komanda. Sāncenši līdz šim nūjas vēl nav krustojuši.

Patlaban latgaļi ir galvenie buldogu konkurenti cīņā par vietu turnīra tabulā. Abas komandas ir aizvadījušas tieši pusi sezonas jeb desmit spēļu un „Latgalei” ir par diviem punktiem vairāk, kas Daugavpils komandai tabulā dod 2.vietu un buldogiem – 3.vietu.

Lasīt tālāk

Dāmu derbijā buldogi pakutina nervus pretiniecēm

| December 15, 2011

GUNDEGA VANCĀNE pretiniecēm noorganizēja lielāko daļu vārtu guvumu...

Latvijas sieviešu virslīgas čempionātā florbolā “Ķekavas Bulldogs” meitenes ar 3:9 atzina “Ķekava/BFF” pārrākumu, kas meistarsacīkšu kopvērtējumā ieņem 3.vietu. “Buldogu” labā vārtus guva mamma un meita – Dace un Inga – Ameteres, kā arī Kristīne Degina. Jāpiezīmē, pēc pirmā perioda rezultāts bija 1:1, bet trešo trešdaļu pretinieces uzvarēja ar minimālu pārsvaru 1:0.