• Ziņu lapa 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >

Archive for January, 2012

Ķekavas Bulldogs – lielākais florbola klubs Latvijā!

| January 31, 2012

Par to, ka florbols turpina iekarot popularitāti ne vien visā pasaulē, bet arī tieši Latvijā, liecina tas, ka turpina pieaugt licencēto spēlētāju skaits. Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu florbolistu pie mums kļuvis par 274 vairāk. Vislielākais pieaugums fiksēts tieši “Ķekavas Bulldogs” klubā, kuru rindas papildinājuši vairāk nekā pussimts spēlētāju, ziņo Latvijas Florbola savienība.

Kopējais licencēto florbola spēlētāju skaits Latvijā šobrīd ir 2783 (pirms gada – 2509), 2491 no tiem ir vīrietis (pirms gada 2251), bet 292 – sievietes (pirms gada 258). Licencēti arī 86 florbola treneri.

Priekšstatam – licenzēto hokejistu skaits ir tikai par 1700 spēlētājiem lielāks.

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionātā šosezon spēlē par 16 komandām vairāk nekā gadu iepriekš – 119. Kopējais dalībnieki skaits – 1595, kas ir par 106 vairāk, nekā pērn.

Lielākie klubi:
1.    “Ķekavas Bulldogs” 203 licencēti spēlētāji (+61, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu)
2.    “Kocēnu Sporta klubs” (+10)
3.    “Rīgas lauvas” (-28)
4.    “Florbola Attīstības aģentūra” (FS Masters) (+37)
5.    “Lielvārde” (+7)

LFS īpaši juzteic Kocēnu Sporta klubs, jo tas kā vienīgais ar savām komandām pārstāvēts pilnīgi visās Latvijas Florbola čempionāta līgās un vecuma grupās. Jāsaprot, ka “Ķekavas Bulldogs” ir dibināts tikai pirms četriem gadiem– visam savs laiks…

Skudrītis palīdz „buldogu” vecmeistariem

| January 30, 2012

Dailis Skudrītis

Jau pāris nedēļas riņķī, taču Latvijas čempionātā veterāniem „Ķekavas Bulldogs” ar Daili Skudrīti ierindā ar 4:5 Valkā piekāpās turnīra līderim „LINO.LV”.

Cīņas favorīti bija LINO.LV florbolisti, kuri 11 komandu konkurencē atrodas čempionāta priekšgalā, kamēr „buldogi” mīņājas pa tabulas vidusdaļu. Jau 35.sekundē LINO.LV atklāja rezultātu, bet buldogi ātri izlīdzināja skaitļus tablo. Šādi – punkts punktā, ar epizodisku LINO.LV pārsvaru – aizritēja pirmā mača puse. Otrā puslaika sākumā pirmo reizi ar divu vārtu pārsvaru izvirzījās LINO.LV, panākot 5:3. Pusotru minūti pirms cīņas beigām pēc Skudrīša piespēles „buldogi” samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (4:5), taču izglābties vairs nepaguva.

Lasīt tālāk

Linda Bajāre par savu „sauso” spēli

| January 24, 2012

LINDA BAJĀRE. Vārtsardze atvairīja pretinieču visus 16 metienus.

 „Ķekavas Bulldogs” sieviešu virslīgas komandas vārtsardzei Lindai Bajārei šī ir tikai otrā sezona florbolā. Neskatoties uz pieticīgo pieredzes bagāžu, aizvadītajā čempionāta kārtā spēlē pret „Irlava/Tukums” Bajāre nosargāja „buldodžu” vārtus neskartus (3:0). „Šī ir mana pirmā „sausā” spēle,” intervijā kluba mājaslapai stāsta 19 gadus vecā vārtsardze.

Lasīt tālāk

Kristaps Zaķis: „Tas nav normāli lekt laukumā un dot tiesnesim bietē”

| January 23, 2012

Kristaps Zaķis

Ķekavas Bulldogs” spēlētājam Kristapam Zaķim, kurš atbilstoši savam uzvārdam ir komandas lielākais sprinteris, veselības likstas un disciplīnas problēmas šosezon nav ļāvušas tikt laukumā uz ilgu laiku. Taču Zaķis izšāva pašā atbildīgākajā brīdī – tikko aizvadītajās mājas spēlēs pret „Latgali” (9:7 un 7:8) viņš guva svarīgus vārtus abos mačos un atdeva rezultatīvu piespēli.

Kāpēc latgaļus izdevās uzvarēt piektdienas vakarā, bet sestdien – labāki bija viņi?

– Piektdienas spēlei bijām vairāk koncentrējušies, bet sestdien laukumā pirmās divas trešdaļas bijām kā aizmiguši, tāpēc arī Latgale iekrāja četru vārtu pārsvaru… Pamodāmies tikai tad, kad jau ūdens smēlās mutē un sākām kaut ko darīt lietas labā. „Latgale” bija spēlei vairāk mobilizējusies tieši kā komanda.

Lasīt tālāk

Dāmas atstāj sausā “Irlava/Tukums”

| January 22, 2012

Pateicoties diviem Līgas Vancānes vārtiem, monolītai komandas spēlei aizsardzībā un izcilam Lindas Bajāres sniegumam vārtos, “Ķekavas Bulldogs” dāmas sieviešu virslīgas čempionātā viesos ar 3:0 sakāva “Irlava/Tukums”. Buldodzēm šis ir pirmais panākums sezonā. Jāpiezīmē, 19 gadus vecā Bajāre atvairīja visus 16 pretinieču metienus.

UZVAR TAS, KURŠ GRIB UZVARĒT VAIRĀK. "Ķekavas Bulldogs" uzvara 3:0 ir visas komandas pamatīga darba rezultāts.

“Ķekavas Bulldogs” spēles labākā spēlētāja Līga Vancāne telefonsarunā pēc spēles sportacentrs.com žurnālistam pastāstīja, ka cīņa bijusi ļoti laba. Abām komandām bijušas vārtu gūšanas iespējas, tomēr labāk tās realizējušas ķekavietes, kuras piedevām arī nevainojami nospēlējušas aizsardzībā, tiekot pie pelnīta panākuma. Lasīt tālāk

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis