• Ziņu lapa 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >

Archive for February, 2012

Šonmanis: „Atbildes spēle būs saldais ēdiens!”

| February 27, 2012

ARMANDS ŠONMANIS. "Buldogu" kapteinis devās laikumā, spītējot traumai. PLAY OFF.

„Pirmo un trešo periodu mēs nospēlējām kā viens vesels vienots mehānisms, netrūka ne cīņasspara, ne pašaizliedzības. Cinījāmies par katru centimetru un tas mūs aizveda līdz uzvarai,” Ķekavas Bulldogs kapteinis Armands Šonmanis komentēja uzvaru 7:4 Kocēnos play-off pirmajā spēlē pret vietējo „Rubene-1”.

Šķiet, „Rubene-1” bija kaķis maisā – nekāda reāla priekšstata par šo komandu. Vai vidzemnieki ar kaut ko pārsteidza?
— Nevarētu teikt, ka nebija priekšstata par kocēniešiem, jo Rubene gan 1.līgā, gan virslīga ir un paliek tā pati Rubene, tikai meistarība un pieredze atšķiras.
Pārsteigt nepārsteidza. Esmu augstākajā līga tiecies ar Rubenes vienību un arī šī komanda spēlē tieši tāda paša stila florbolu, kādu tradicionāli demonstrē Kocēnu komandas.

Lasīt tālāk

Play-off sākam ar uzvaru Kocēnos

| February 26, 2012

Vīriešu 1.līgas play-off turnīru “Ķekavas Bulldogs” iesāka ar panākumu 7:4, izbraukumā pārspējot Kocēnu “Rubene-1” florbolistus. Buldogiem pa diviem vārtiem guva Intars Labsvārds (2+2) un Henrijs Uzraugs (2+0). Nākamā spēle piektdien plkst. 21 Ķekavā. Sērijā līdz divām uzvarām 1 — 0.

Spēles sākumā Labsvārds, Savickis, Eglītis buldogus izvirzīja vadībā ar 3:1. Taču mājinieki atbildēja ar trim vārtiem pēc kārtas un 42.minūtē pārsvars jau bija “Rubene-1” pusē — 3:4. Izšķirošajā trešajā periodā uzdevumu augstumos bija Ziemelis, Labsvārds un Uzraugs, kurš buldogiem pēdējos vārtus guva mazākumā, nodrošinot uzvaru ar 7:4.

Buldogi izdarīja 31 metienu pa pretinieku vārtiem, bet kocēnieši — 37.

Gatavojamies atbildes spēlei piektdien Sporta klubā.

PROTOKOLS

Kurš stiprāks – Buldogi vai Rubene-1? Atbild statistika…

| February 23, 2012

 Sestdien plkst. 11:30 Kocēnos 1.līgas play-off turnīru uzsāks „Ķekavas Bulldogs” florbolisti, sērijā līdz divām uzvarām tiekoties ar vietējo „Rubene-1”. Pirms gaidāmā izslēgšanas turnīra pirmās kārtas jeb ¼ fināla piedāvājam unikālu sāncenšu statistikas analīzi, ko izstrādājis Uģis Savickis.

VALDIS ZATLERS AR RUBENES FORMU. Statistikas rādītāji ir labāki "Rubene-1", bet kurš būs labāks laukumā?

Pirmo taktisko gājienu Rubene-1 jau ir veikusi, ieliekot spēli agrā sestdienas rītā plkst. 11:30. Skaidrs, ka pēc agrās celšanās un garā ceļa buldogi būs miegaini un saguruši… Taču, runājot par statistiku un īsumā to rezumējot, var apgalvot: buldogi ir krietni pieredzējušāki, spēlē ātrāku un agresīvāku florbolu, kamēr Rubene-1 ir jaunāka, taču tehniskāka un disciplinētāka komanda, kura labāk spēlē tieši nevienādos sastāvos (kas ir ārkārtīgi svarīgi tieši izslēgšanas mačos).

 

VAIRĀKUMS UN MAZĀKUMS

Ja play-off tiekas divas līdzīgas komandas, izšķirošais komponents ir spēle nevienādos sastāvos. Jāatzīst, šajā ziņā nedaudz labāka ir Rubene, kas realizējusi 25% vairākumu (buldogi – 23%), tāpat mazākumā viņi ir labāki ar 76% neitralizāciju (buldogiem – tikai 71%). Secinājums: suņiem pirmkārt jāspēlē rūpīgāk mazākumā, nevis tikai jāstrādā pie uzbrukuma nostiprināšanas skaitliskajā pārsvarā.

Vairākums Mazākums
Buldogi 27 no 114 (23,6%) 30 no 105 (71,4%)
Rubene 14 no 55 (25,4%) 11 no 47 (76,6%)

Vairākumā buldogiem ir izteikts skaitliskā pārsvara realizēšanas trio – Matīss Ziemelis, Oskars Eglītis un Armands Šonmanis, kuri guvuši pusi (!) no komandas vārtiem vairākumā. Īpaši jāizceļ Mačiņa aukstasinība – viņš ir šajā komponentā labākais ar septiņiem goliem.

Lasīt tālāk

Video: Labsvārds realizē filigrānu bullīti

| February 21, 2012

Piedāvājam Jums noskatīties video no 1.līgas regulārā čempionāta pēdējās kārtas, kurā “Ķekavas Bulldogs” florbolisti vitāli svarīgā cīņā pēcspēles metienos pieveica SK “Babīte”. Nervozā 12 bullīšu sērijā vienīgais vārtsargu spēja pārspēt Intars Labsvārds, atnesot suņiem skaistu uzvaru un turnīra noslēgumu.

Vai Inga Ametere gūs 100?

| February 21, 2012
INGA AMETERE ZIRGĀ. Abus vārtus Ametere (2+0) guva pēc Artas Kozlovas piespēlēm (0+2).

INGA AMETERE JOPROJĀM ZIRGĀ. Vai talantīgajai meitenei šosezon izdosies sasniegt 100 rezultativitātes punktu?

Sieviešu virslīgas čempionātā “Ķekavas Bulldogs” florbolsites aizvadītās nedēļas nogalē ar 2:16 izbraukumā un 3:20 mājās piekāpās Latvijas čempiovienībai RSU/Runway. Patīkami, ka šajās spēlēs buldodzēm trīs vārtus guva 14 gadus vecā Inga Ametere. Jāpiezīmē, šīs nedēļas nogalē mūsējām Ķekavā sezonas svarīgā spēle pret “Irlava/Tukums””, kas izšķirs būt vai nebūt buldodzēm play-off.

Lasīt tālāk

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis