Archive for March, 2012

“Mazais fināls” Madonā

| March 31, 2012

FK Madona stiprākā puse ir sabalansēts sastāvs

 “Ķekavas Bulldogs” vīriešu komanda šodien plkst. 20:00 izbraukumā aizvadīs sezonas pēdējo spēli – maču par 1.līgas bronzas medaļām ar vietējo FK “Madona”. Klubu vēsturē šī būs pirmā tikšanās reize. Šogad modonieši pārliecinoši triumfēja Vidzemes divīzijā, izcīnot 15 uzvaras 16 spēlēs. Savukārt pusfinālā komanda paklupa aiz Daugavpils “Latgale” komandas barjeras. 24 gadus vecais Edgars Gailums, kurš spēlē ar #26 numuru ir Madonas komandas līderis, šosezon savācis 45 punktus. Trim viņa komandas biedriem ir izdevies pārsniegt 30 gūto punktu robežu – Arvirm Kreicbergam, Gatim Gailumam, Rihardam Dainim. Jāpiezīmē, Vidzemes komanda komanda izceļas ar sabalansētu sastāvu, kurā gandrīz ikviens spēlētājs var izšaut un lauzt spēles gaitu. Buldogi šai spēlei gatavojās vieglā treniņu režīmā. Otrdien suņi aizvadīja savstarpēju pārbaudes spēli, kurā savā starpā uzspēlēja tie “buldogu” spēlētāji, kuri klubā ir pirmo gadu pret tiem “buldogiem”, kuri klubā ir divus gadus.

 

“Ķekavas Bulldogs” dāmas par bronzu cīnīsies pret “Ķekava/BFF”

| March 26, 2012

Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas finālā iekļuva arī Kocēnu komanda “Rubene”, kas sērijas trešajā mačā viesos ar 10:1 pieveica mūsu “Ķekavas Bulldogs” florbolistes. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Ilga Jēkabsone, kura atvairīja 32 no 33 pretinieču metieniem.

Pusfināla zaudējums Rubenei sērijā ar 0 -3, taču pretinieču treneris Jānis Dainis norāda uz buldodžu progresu

 Arī spēlē starp “Ķekavas Bulldogs” un “Rubeni” rezultātu atklāja viešņas – 1:0. Jau pēc 22 sekundēm ķekavietes Ingas Ameteres personā panāca izlīdzinājumu (1:1), taču, kā vēlāk izrādījās, tie bija “Ķekavas Bulldogs” goda vārti. Pirmo periodu kocēnietes uzvarēja ar 5:1, pēc otrā rezultāts bija 7:1, bet visā spēlē patreizējās vicečempiones izrādījās pārākas ar 10:1. Rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar 4 (1+3) punktiem bija Evita Rudzīte, bet par labāko spēlētāju tika atzīta vārtsardze Ilga Jēkabsone. Labākās spēlētājas gods ķekaviešu sastāvā tika Dacei Ameterei. Sērijā Kocēnu “Rubene” uzvarēja ar 3:0, bet finālā tai būs jāspēkojas ar “RSU/Runway”.

Lasīt tālāk

Eduards Timofejevs: “Zinājām, ka buldogi agri sāka gatavoties sezonai…”

| March 22, 2012

Viens no FK Ādaži līderiem Eduards Timofevejevs plašā intervijā kekavasbulldogs.lv stāsta gan par uzvarēto kauju pret “Ķekavas Bulldogs”, gan Ādažu ātrgaitas ceļu no nulles līdz Virslīgai.

Eduards Timofejevs cīņā pret mūsu Oskaru Eglīti

Proti, atceros kā iepazināmies universitāšu kausu izcīņā, būdami Latvijas Universitātes komandas biedri, sākām diskutēt par florbolu. Tas bija aptuveni pirms pieciem gadiem. Tu stāstīji, kā gāji un cīnījies ar Ādažu domi, lai florbolistiem iedod zāli — lai ir kur trenēties. Ne cik ilgs nav pagājis un FK Ādaži vārds jau meklējams starp tām 14 komandām, kas spēlēs 2012.gada sezonas virslīgas turnīrā. Kāds bija šis ceļš uz virsotni? Pastāsti, lūdzu!

— Pirmkārt, gribētos jau teikt, ka virsotne vēl nav sasniegta, jo fināls vēl tikai priekšā. Jāatzīst, ka florbols Ādažos ir strauji audzis.

Par īstu florbola pamatlicēju Ādažos saukt sevi gan nevaru, jo par florbola ieviešanu Ādažos paldies jāsaka Valdim Lūsim, kas bija “ZL Hotline” treneris, un arī mans pirmais treneris. Taču līdz ar viņa aiziešanu no Ādažiem florbols panīka… Pieaugušo komandas nebija, labākie no junioriem spēlējām FK Rīga. Dažiem no jaunajiem bija iespēja uzspēlēt Rīgas čempionātā tagadējā AFK rindās.

Tad ar diviem tā laika komandas biedriem nolēmām, ka jātaisa sava komanda. Sākām meklēt atbalstu no vecāku un paziņu firmām, bet šajā lauciņā nekas nesanāca. Tad nu gāju uz pagastu un centos rast atbalstu tur. Gāju, runāju un pagasta domes attieksme bija piesardzīga, taču pretimnākoša. Ar Rīgas čempionāta vadību, domi un mums tika panākta vienošanās, ka līdz sezonas vidum pa daļām tiks segta dalības maksa un maksa par tiesnešiem. Šeit lielu paldies jāsaka Rihardam Jēgeram, kas piekrita šādam risinājumam. Sezonas laikā tika solītas naudas spēļu formām.

Sākums no šī brīža skatoties bija patiešām “interesants”…

Lasīt tālāk

Oskars Eglītis: “Esam izsalkuši pēc medaļām”

| March 19, 2012

“Jā, virslīga vairs nespīd. Ļoti nepārdzīvoju, bet nepatīkama sajūta ir, jo viena soļa attālumā palika lēciens uz elites līgu,” pēc otrā zaudējuma FK Ādaži ar 5:9 sacīja “Ķekavas Bulldogs” visu laiku labākais vārtu guvējs Oskars Eglītis, kurš aizvadītajā spēlē pret ādažniekiem izcēlās ar hat-trick.

OSKARS EGLĪTIS

 

Virslīgā nespēlēsim… Pārdzīvo?
— Jā, virslīga nespīd. Ļoti nepārdzīvoju, bet nepatīkama sajūta ir, jo viena soļa attālumā palika lēciens augšup…
Kopumā sezonas beigās un play-off sērijā kaut kur “pazudi”. Zinu, ka šajā laikā zaudēji 95 gadus veco omīti. Laikam mentāli biji nedaudz izsists no sliedēm?
— Ja runājam par vārtu guvumiem, tad es biju nedaudz pazudis, bet spēles ziņā vienmēr kāpu laukumā ar domu izlikt sevi visu un palīdzēju komandai.
Šodien ādažniekiem iemeti trīs vārtus. Kā tas izdevās?
— Biju noskaņojies spēlei un atdevu sevi par 100% , tas bija pamats maniem vārtiem.
Lasīt tālāk

Intars Labsvārds: “Neesam mēs vēl virslīgas cienīga komanda…”

| March 19, 2012

“Mēs tiešām vēl neesam virslīgas komanda. Vajag vēl gadu paspēlēt, lai katrs pats saprastu ko grib un ko var,” neformālā sarunā pēc izšķirošā zaudējuma pusfinālā FK Ādaži (5:9), kas nogrieza suņiem ceļu uz virslīgu, sacīja komandas uzbrukuma zvaigzne un skatītāju mīlulis Intars Labsvārds.

INTARS LABSVĀRDS (pa labi uz soliņa). Intars bija vienīgais, kurš pēc zaudējuma ādažniekiem publiski uzmundrināja komandu...

Intars pēc spēles pauda neapmierinātību par atsevišķu spēlētāju uzvedību spēles galotnē, kas izprovocēja gandrīz masveida kautiņu. “Tā varbūt var darīt 2.līgā,” Labsvārds uzsvēra, ka jāmāk arī zaudēt.

“Varēja redzēt, ka Ādažiem galvenais nav samest vārtus, bet uzvarēt,” Labsvārds uzskata, ka regulārajā čempionātā četri piedzīvotie zaudējumi ar vienu vārtu deficītu objektīvi neatainoja abu sāncenšu spēku samēru.

Regulāro čempionātu Labsvārds pabeidza kā čempionāta 2.rezultatīvākais spēlētājs ar 50 punktiem, play-off atrodas labāko piecieniekā ar 6+3. Tikpat punktu arī Henrija Uzraugam.

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis