Archive for May, 2012

“Ķekavas Bulldogiem” (U12) – Sudrabs

| May 23, 2012

Ar komandas “Lielvārde” uzvaru pār “Ķekavas Bulldogiem” (7:5) noslēdzies Latvijas čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem vecuma grupā ZU-12. Maču par čempionu titulu, kas notika Ķekavā, izcili veiksmīgi uzsāka jaunie lielvārdieši – kuru pirmie divi uzbrukumi noslēdzās ar diviem vārtu guvumiem, ļaujot “Lielvārdei” izvirzīties vadībā ar 2:0. “Ķekavas Bulldogi” gan ātri atguvās un jau pirmā perioda vidū panāca 3:2 savā labā.

Lasīt tālāk

U12 Fināls / “Ķekavas Bulldogs” – “Lielvārde”

| May 17, 2012

Lasīt tālāk

U-12 nodrošina vietu finālā

| May 16, 2012

Latvijas jaunatnes čempionātā florbolā U-12 vecuma grupā, „Ķekavas Bulldogs” ar 4:1 un 6:0 pieveica „Auto-Jums/Telms” florbolistus, iekļūstot čempionāta finālā. Pirmajā spēlē ar 1+2 izcēlās Jēkabs Berkmanis, bet atbildes mačā divus vārtus guva Klāvs Jansons. Par zeltu buldogi cīnīsies ar „Lielvārdes” – „Talsi/Krauzers” pāra uzvarērāju (pirmo spēli ar 6:1 uzvarēja lielvārdieši…).

U-14 zēni pirmajā pusfināla spēlē ar 3:6 savā laukumā piekāpās Talsu „Vika Wood” spēlētājiem. Klāvs Ozoliņš sekmēja divus no trim buldogu vārtu guvumiem (1:1). Atbildes spēle piektdien Talsos.

Arī U-14 pusfinālā

| May 6, 2012

Latvijas jauniešu čempionātā florbolā U-14 puišu vecuma grupā ceturtdien “Ķekavas Bulldogs” jaunieši izslēgšanas spēļu pusfinālā uzņems “Vika Wood” vienaudžus no Talsiem. Interesanti, ka buldogu rezultatīvākie spēlētāji ir dvīņu brāļi Renārs un Klāvs Ozoliņi.

Attēlā redzamos priekšmetus varēs kārt kaklā tā komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Neticami, taču fakts. Ķekavieši regulāro turnīru pabeidza pēdējā vietā 1.divīzijas A grupā, ierindojoties 6.pozīcijā ar 1 vienu uzvaru 10 spēlēs. Tomēr play-off turnīra 1/16 fināla pirmajā kārtā buldogi izslēdza FS Masters ZVĢ (2.divīzija),  1/8 finālā pieveica Auto-Jums/Telms  no Irlavas (1.divīzija) un 1/4 finālā pārkāpa spēcīgās Pārgaujas/CPSS astei (1.divīzija), kas triumfēja savā divīzijā. Tagad jāspēlē ar talsiniekiem.

Ar talsiniekiem buldogi cīnījās vienā divīzijā.  Vika Wood jau divas reizes spēlēts un abās piedzīvoti zaudējumi ar 5:7 un 1:5. Taču šīs spēles ir jāaizmirst, jo viss sākas no jauna. Viņi tabulā bija tikai vienu vietu augstāk…

Dvīņu brāļi Ozoliņi šosezon 15 spēlēs kopā savākuši vairāk nekā 50 punktus un ir rezultatīvākie buldogu spēlētāji. Izskatās, ka mums aug laba jaunā maiņa!

U-12 sāk cīņu par medaļām

| May 5, 2012

Otrdien (8.maijā) Irlavā Latvijas jaunatnes čempionātā florbolā U-12 vecuma grupā Ķekavas Bulldogs uzsāks 1/2 fināla sēriju pret vietējiem “Auto Jums/Telms” komandas vienaudžiem. Mūsu komandas dvēsele ir Klāvs Jansons, kurš šosezon savācis jau 36 rezultativitātes punktus.

Medaļas savā starpā sadalīs Talsu, Lielvārdes, Irlavas un Ķekavas florbola skolas audzēkņi

Ķekavas un Irlavas komandas cīnījās vienā divīzijā un divas reizes šosezon ir tikušās. Buldogi triumfēja divīzijā, svinot uzvaras visās spēlēs, abos mačos izcīnīja minimālus panākumus ar 4:3 un 2:3. Ja pirmā uzvara savā sienas vēl nāca relatīvi pārliecinoši, tad otrajā cīņā Irlavā buldogi izglābās no 0:2 un izrāva laimīgu uzvaru ar 3:2.

Play-off pirmās divas kārtas buldogiem bija brīvas. Uzsākot izslēgšanas turnīru no 1/4 fināla, buldogi nūjas krustoja ar Neretas jauniešiem. Abu spēļu pamatlaiki noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 8:8 un 4:4 – un, tā kā uzvarētājs tiek noteikts pēc rezultāta divu spēļu summā, nācās izpildīt bullīšu sēriju. Pēc spēles metienos buldogiem uzvaru atnesa Klāvs Jansons, ievedod ķekaviešus pusfinālā. Jāatzīmē, otrajā mačā buldogiem bija pat trīs vārtu pārsvars, kas gan tika izsēts vējā…

Jācer, buldogi tās kaujinieciskās rakstura īpašības, kas viņiem atnesa 3 punktus iepriekšējā tikšanās reizē ar “Auto Jums/Telms”, arī šoreiz paņems līdz uz Irlavu. Citādi var klāties plāni…

 

 

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis