Archive for June, 2012

Trīs buldogu talanti saņem LFS gada spēlētāju balvas

| June 17, 2012

Piektdien Sporta muzejā sveica labākos Latvijas Florbola čempionāta spēlētājus un trenerus. Latvijas Florbola savienība (LFS) nominējusi labākos ne tikai vīriešu un sieviešu Virslīgā, bet arī visās pārējās līgās, Bērnu un jaunatnes čempionāta visās vecuma grupās, kā arī Veterānu čempionātā. Viņu vidū bija arī Inga Ametere (divas balvas), Austra Kažule un Roberts Blumbergs.

DIVAS BALVAS. Inga Ametere kļuva par U-16 un U-18 čempionāta rezultatīvāko spēlētāju. Tikai divi punkti pietrūka līdz "četrpadsmitgadnieku" turnīra rezultatīvākās spēlētājas trofejai.

Latvijas Florbola savienība (LFS) Ingu Ameteri apbalvoja kā rezultatīvāko uzbrucēju U-16 un U-18 meiteņu čempionātā, tādējādi Inga saņēma divas trofejas no LFS prezidenta Ilvja Pētersona rokām. Inga šosezon spēlēja arī U-14 un sieviešu virslīgas vienībā, četru “Ķekavas Bulldogs” sistēmas komandu labā gūstot pavisam 136 vārtus (!) un pārsniedzot 150 punktu robežu.

Austra Kažule tika atzīta par U-12 meiteņu čempionāta labāko vārtsardzi.

Savukārt Roberts Blumbergs saņēma labākā vārtsarga balvu puišu U-12 konkurencē. Blumbergs atvairīja 197 metienus, vidēji neitralizējot 88,3% raidījumu un kļūstot par regulārā turnīra “cietāko vārtsargu”, un play-off aizvadot komandu līdz Latvijas vicečempiona titulam.

Sveicam!

 

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis