• Ziņu lapa 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • >

Archive for August, 2012

Dāmām trīs uzvaras Latvian Open!

| August 26, 2012

“Ķekavas Bulldogs” dāmas Latvian Open grupu turnīrā piecu komandu konkurencē ierindojās 2.pozīcijā uzreiz aiz Latvijas čempionvienības RSU/Runway. Taču 1/4 finālā patrāpījās iespējami neveiksmīgākie pretieki – FBC “Turku” sieviešu komanda…

NATĀLIJA BABJUKA UN MONOLĪTA AIZSARDZĪBA. "Ķekavas Bulldogs" dāmas nodemonstrēja labu spēli savā laukuma pusē, kas arī bija pamats atzīstamajam turnīra rezultātam. Māsas Vancānes (abām pa 4+3) kļuva par komandas rezultatīvākajām spēlētājām, taču no līderēm bija gaidīts vairāk cīņās pret abiem milžiem...

Latvian Open pirmajā dienā buldodzes ar 5:3 pieveica igaunietes un ar 0:5 kapitulēja vienai no spēcīgākajai Eiropas sieviešu komandai “RSU/Runway”. Otrajā dienā dāmas ar 5:0 reabilitējās Latvijas U-17 valstsvienībai un ar 9:1 saplosīja igauņu Jogevas SK “Selver Tahe”.

Lasīt tālāk

Debitants Kaķītis iemet somu zvaigznēm, buldogi izstājas 1/8 finālā

| August 26, 2012

“Ķekavas bulldogs” vīriešu komanda pēc lieliskā Latvian Open starta Valmierā otro dienu godam iesāka ar pieklājīgu cīņu pret Latvijas čempionvienību “Lielvārdi” (2:5).  Buldogiem vārtus guva Henrijs Uzraugs un Uģis Savickis. Neilgi pēc šīs spēles kļuva zināms, ka “buldogiem” neatkarīgi no grupu turnīra pēdējās spēles, kas sekoja pret FBC “Turku”, 1/8 finālā būs jāspēlē ar virslīgas komandu “Bauska”.

ĶEKAVAS BULLDOGS LATVIAN OPEN. Nekāda respekta pretiniekiem neatkarīgi no viņu panākumiem vai uzvārdiem un agresīvi pretuzbrukumi - tāda šoreiz bija buldogu panākumu atslēga


Bija skaidri zināms, ka pret somiem nebūs viegli spēlēt, pēc  tam, kad viņi ar 7:0 bija izvarojuši pašus pieminētos Latvijas čempionus. “Lielvārdi”…

 

Lasīt tālāk

Trakā spēlē piekāpjamies “Rubenei”

| August 24, 2012

Latvian Open “Ķekavas Bulldogs” florbolisti otrajā mačā Kocēnos ar 5:7 piekāpās “Rubene” florbolistiem ar Jāni Bagātu ierindā.

UĢIS SAVICKIS. Viņš atklāja spēles rezultātu mača 16.sekundē un tika atzīts par buldogu labāko spēlētāju mačā

Jāpiezīmē, buldogi ar pirmo metienu jau spēles 16 sekundē atklāja rezultātu. Mačs aizritēja kā Daugavas viļņos – no vieniem vārtiem uz otriem vārtiem. Varbūt lasītājiem neticami, bet fakts – pēc pirmā puslaika buldogi atradās vadībā ar 5:3. Otrajā puslaikā buldogiem bija izdevība tīrā izrāvienā viens pret viens ar vārtsargu panākt jau trīs vārtu pārsvaru, taču tas neizdevās un pēc pāris sekundēm zibenīgā pretuzbrukumā “Rubene” rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 4:5. Neiemet tu, iemet tev… Paguris vārtsargs, ierastās koncentrācijas problēmas un otrais puslaiks zaudēts ar 0:4 (vēl trīs epizodēs buldogus glāba vārtu stabiņš), kas apraka buldogu cerības uz sensāciju.

 

Lasīt tālāk

Dāmām skaista uzvara pret igaunietēm un zaudējums čempionēm

| August 24, 2012

“Ķekavas Bulldogs” dāmas Latvian Open florbola turnīru sāka ar varonīgu uzvaru pret Igaunijas EMU SK, atspēlējoties no 0:2 un izcīnot panākumu 5:3. Buldodzēm galvenās uzvaras kaldinātājas bija māsas Vancānes un Inga Ametere.

Otrajā spēlē buldodzes stājās pretim Latvijas čempionēm “RSU/Runway”. Ķekavietis izskatījās pagurušas pēc cīņas ar igaunietēm un čempionvienībai piekāpās ar 0:5.

Sestdien dāmām spēle plkst.11:00 pret Latvijas U-17 valstsvienību un plkst. 18:00 pret igauņu Jogeva/Tahe.

Sņū atness skaistu uzvaru pret Maskavas “Spartak”

| August 24, 2012

Latvian Open florbola turnīru “Ķekavas Bulldogs” sāka ar skaistu uzvaru 4:2 pret Krievijas elites līgas klubu FBK “Spartak”. Trīs vārti Jāņa Sniķera kontā, vienus guva Oskars Eglītis.

ABI VĀRTU AUTORI. Sniķeris (pa kreisi) un Eglītis cīnījās kā īsti buldogi

Spēlēs pirmās divas, trīs minūtes bumbiņu pilnībā kontrolēja krievi. Spartak florbolisti demonstrēja teicamu saspēli un augstu individuālo tehnisko meistarību. Vienā no pirmajiem pretuzbrukumiem buldogi norībināja krievu vārtu stabiņu, taču rezultātu pirmie atklāja spartakieši. Buldogi, pateicoties diviem teicamiem Sniķera metieniem, atspēlējās no 0:1 un 1:2, izvirzoties vadībā ar 4:2. Sņū varēja gūt hat-trick ar bullīti, taču roka nedaudz nodrebēja. Tomēr viņam izdevās pielikt sulīgo punktu spēlei, gūstot ceturtos vārtos. Mača beigās bija pāris asumi krievu gaumē, bet kopumā viss mierīgi.

Nākamā spēle 16:00 pret “Rubeni” (virslīga).

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis