• >

Archive for September, 2012

Zaudējums 300 skatītāju priekšā

| September 29, 2012

“Ķekavas Bulldogs” florbolisti, cīnoties bez pieciem vadošajiem spēlētājiem, virslīgas pirmajā izbraukuma spēlē komandas vēsturē sestdien Liepājā ar 2:10 piekāpās vietējiem “Kuršiem”. Buldogiem abus vārtus guva Uģis Rapa.

LIEPĀJĀ uz “Kuršu” sezonas pirmo mājas spēli, līdzjutēji bija kuplā skaitā. Buldogiem tas patika!

Dažādu iemeslu dēļ komandai 2.kārtas mačā nevarēja palīdzēt iepriekšējās spēles zvaigzne Dzintars Sēne, kā arī Henrijs Uzraugs, Jānis Sniķeris, Reinis Papulis un Henrijs Ančs. “Kurši” bija labi noskaņojušies cīņai, kamēr buldogi bija drudžaini līdz pat trešajam periodam… Spēle gan sākās ar “abpusēju taustīšanos”. Taču mača sākumā liepājnieki ātri atklāja rezultātu (0:1), kas acīmredzami mājiniekiem deva vajadzīgo pārliecību. Lai arī buldogi rezultātu tūdaļ starpību izkausēja (1:1), liepājnieki bija pietiekami iespēlējušies savās sienās, lai diktētu notikumus laukumā un atkal atjaunotu pārsvaru, un pirmajam periodam noslēdzoties uz tablo suņiem nelabvēlīgais 1:2. Otrajā trešdaļā mājinieki guva četrus bezatbildes vārtus, liepājnieku kapteinim Gintam Siliņam sasniedzot hat-trick. Pēdējo 20 minūšu sākumā liepājniekiem vēl divus vārtus guva Elans Zīverts (1:8), arī atzīmējoties ar hat-trick! Tad atkal savu vārdu teica Uģis Rapa, realizējot buldogiem vienīgo vairākumu (2:8). Spēles galotnē pēc pašu buldogu kļūdām liepājnieki guva vēl divus vārtus – 2:10.

Lasīt tālāk

Buldogi pošas uz Liepāju, spēli translēs Sportacentrs.com

| September 28, 2012 | 0 Komentāri

“Ķekavas Bulldogs” florbolisti sestdien Liepājā plkst. 17:00 tiksies ar vietējiem “Kuršiem”.  Jāpiezīmē, spēli translēs sportacentrs.com, liecina Latvijas Florbola savienības mājaslapā ievietotā informācija.

LĪDERI CĪŅĀ. Pret “Kuršiem” duelis solās būt spraigs

Buldogiem Liepājas olimpiskajā centrā gaidāmais mačs būs otrā spēle Virslīgā. Pirms nedēļas suņi cienīgi debitēja elites līmenī, ar 7:13 piekāpjoties vienai no virslīgas senākajām komandām “Bauska”, kaut gan vēl spēles 39.minūtē uz tablo dega sīvais 6:6. Trešās trešdaļas sākumā buldogi piedzīvoja nelielu vājuma mirkli un trīs minūtēs zaudēja piecus vārtus, sabojājot labo iespaidu par cīņu.

Lasīt tālāk

Sintijas Banes veiksmes stāsts. Vai tomēr varoņdarbs?

| September 24, 2012

Sintija Bane - buldodžu vārtsardze

“Visa komanda bija noskaņojusies uzvarēt,” sarunu iesāk 15 gadus vecā vārtsardze, kura svētdien tika atzīta par “Ķekavas Bulldogs” vērtīgo spēlētāju uzvarā 7:4 pār FK “Ķekava”.

Sintija atzina, ka pirmajos divos periodos spēles gaita tomēr iedvesusi bažas par mača iznākumu. “Likās, ka varētu pat nesanākt, bet tomēr saspurojāmies un pieveicām pretinieces! Komanda nospēlēja godam, paldies meitenēm par lielisko spēli,” sacīja talantīgā vārtsardze. “Bija grūti, ielaidām diezgan nesmukus golus. Varbūt mūs nedaudz atslogoja fakts, ka viņām komandā ir vairākas jaunas un, iespējams, nepieredzējušākas spēlētājas par mūsu.”

Lasīt tālāk

“Ķekavas Bulldogs” gaida pastiprinājumu no Zviedrijas

“Ķekavas Bulldogs” vīriešu virslīgas komandu tuvākajā laikā papildinās divi spēlētāji, kuri ieradīsies no Zviedrijas, lai pastiprinātu komandu. Paredzams, ka šīs nedēļas nogalē gaidāmo maču Liepājā vēl nespēlēs, taču Ķekavā pret spēcīgo “Lekringu” abi būs ierindā. Konkrētāka informācija sekos…

Māsas Vancānes buldodzēm atnes lielisku uzvaru Ķekavas derbijā

| September 23, 2012

Šodien ar fantastisku “Ķekavas Bulldogs” dāmu komandas uzvaru 7:4 pār FK “Ķekava” starta pogu spieda Latvijas sieviešu virslīgas florbola čempionāts. Uzvarētājām ar hat-trick izcēlās Līga Vancāne (3+1), māsas Aijas Vancānes kontā divi vārti un divas rezultatīvas piespēles. Izcili buldodžu vārtus sargāja Sintija Bane, kura atvairīja 37 no 41 pretinieku metiena.

MĀSU VANCĀNU FAKTORS. Līga (pa labi) un Aija (pa kreisi) guva piecus komandas vārtus. Viņas labi piesedza vārtsardze Sintija Bane