Archive for October, 2012

Mēneša populārākais notikums Latvijas florbolā – buldogu uzvara pār Rubeni

| October 31, 2012 | 0 Komentāri

Par oktobra lielāko notikumu Latvijas florbolā kļuvusi “Ķekavas Bulldogs” pirmā uzvara Virslīgā, liecina lasītāju aktivitāte internetā. 14.oktobra svētdienas vakarā Kocēnos buldogi ar 10:7 pieveica “Rubeni”, 14 gadus vecajam Klāvam Ozoliņam gūstot trīs vārtus.

Buldogu pirmā uzvara Virslīgā un talantīgā Klāva Ozoliņa trīs vārti šajā mačā kļuva par mēneša lasītāko ziņu portālā florbolazinas.lv

Pēc uzvaras buldogi saņēma neskaitāmus apsveikumus sociālā tīkla Twitter kluba kontā, bet šī notikuma reprezentācija portālā florbolazinas.lv kļuva par mēneša lasītāko ziņu portālā.

Jāpiezīmē, ja  Ozoliņš  pēc šī spēles  nonāca mediju starmešu gaismā, tad Henrijs Uzraugs – Latvijas florbola izlases kandidātu lokā. (Arī Uzraugs šajā spēlē guva trīs vārtus, divus no tiem vienatnē apspēlējot visu pretinieku komandu visa laukuma garumā).

Artis Raitums: „Nāks pieredze, nāks arī uzvaras”

Artis Raitums pret buldogiem atzīmējās ar 3+1. Foto: Renārs Buivids, sportacentrs.com

„Talsu/Triobet” komandas kapteinis un Latvijas izlases uzbrucējs Artis Raitums pēc spēles ar „Ķekavas Bulldogiem” (4:16) lika noprast, ka buldogiem ir jāsaglabā pacietība. „Jūsu komanda noteikti spēs gūt vēl punktus, ja nepazudīs spēlētprieks no lielajiem zaudējumiem. Komanda ir salīdzinoši jauna…”

Pēc spēles sarunā ar LFS mājaslapas floorball.lv žurnālistu sacīji, ka galvenais, lai gūtu panākumu, bijis pareizi noskaņoties spēlei. Tu teici „tas izdevies, pie tam – veiksmīgi sakrituši vairāki goli.” Kādas bija jūsu ekspektācijas pirms mača un vai tie goli tiešām bija veiksme vai buldogu nevarība?

– Pats galvenais bija labi noskaņoties un koncentŗeties uz savu spēli. Katrai maiņai bija savi uzdevumi, kurus vajadzēja izpildīt. Veiksmīgi vārtu guvumi pirmajā periodā, deva pozitīvas emocijas. Nedomāju, ka tā bija Ķekavas nevarība, bet gan Talsu komandas spēks.

Kāds Tev priekšstats izveidojies par buldogiem?

– Buldogu komanda noteikti spēs gūt vēl punktus, ja nepazudīs spēlētprieks no lielajiem zaudējumiem. Komanda ir salīdzinoši jauna, tādēļ nāks pieredze, nāks arī uzvaras. Lasīt tālāk

Kapteinim divi, buldogiem-2 otrais zaudējums Saulkalnē

| October 28, 2012 | 0 Komentāri

Jānis Purvēns (pa kreisi)

Latvijas čempionāta 2.līgā “Ķekavas Bulldogi-2” viesos ar 6:14 piekāpās vietējai “Saulkalnei”. Buldogiem divus vārtus  guva komandas kapteinis Jānis Purvēns, pirmie vārti komandas debitantam Mārtiņam Kaķītim, kuram šī bija pirmā spēle Latvijas čempionātā. Ezerkrasta vidusskolā notikusī spēle izvērtās sīksta, taču vienlaikus agresīva un nepiekāpīga visu 60 minūšu garumā. Mājinieki varēja svinēt vieglu panākumu, pateicoties labākam mača sākumam, kurā iekrāja četru, piecu vārtu pārsvaru.

Uzrauga hat-trick neglābj no zaudējuma Talsiem

Svētdien vīriešu virslīgas čempionātā “Ķekavas Bulldogs” florbolisti ar 4:16 piekāpās “Talsiem/Triobet”, kuriem virslīgas meistarsacīkstēs šī bija lielākā uzvara kopš 2005.gada. Buldogiem ar 3+1 atzīmējās Henrijs Uzraugs, bet cepums Intaram Labsvārdam par izcilo fintu, panākot 1:1. Jāpiezīmē, Uzraugs ar 14 rezultativitātes punktiem Latvijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pakāpies uz 16.vietu. Nākamā spēle Lāčplēša dienas priekšvakarā – Ķekavas derbijs: buldogi pret vicečempioniem.

Henrijs Uzraugs noorganizēja visus četrus buldogu golus

Pirmos vārtus Ķekavas sporta namā notikušajā spēlē 2.minūtes pašā sākumā guva talsenieks Andris Blumbahs (1:0), taču jau nākamajā minūtē Intars Labsvārds atbildēja ar fintu – 1:1. Tomēr nekāda dižā spēkošanās šajā mačā neiznāca – pēc pirmā perioda viesi atradās vadībā ar 7:1, pēc otrā – ar 10:3, bet visā spēlē uzvarēja ar 16:4. Rezultatīvākie “Talsi/Triobet” rindās bija Toms Bitmanis ar 7 (6+1), Aivis Hammers ar 5 (1+4), kā arī Matīss Jansons un Artis Raitums, kuriem abiem pa 4 (3+1) punktiem. “Ķekavas Bulldogs” sastāvā jau trešo spēli pēc kārtas par labāko tika atzīts Henrijs Uzraugs, kurš savas komandas labā guva trīs vārtus, bet ceturtajos piedalījās ar rezultatīvu piespēli.

Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle, 28.oktobris
“Ķekavas Bulldogi” – “Talsi/Triobet” 4:16 (1:6, 2:4, 1:6)
Metienu attiecība:
37:47 (14:21, 16:14, 7:12)
Rezultatīvākie:
“Ķekavas Bulldogi” – Henrijs Uzraugs 4 (3+1), Intars Labsvārds 1 (1+0), Kristaps Logins 1 (0+1).
“Talsi/Triobet” – Toms Bitmanis 7 (6+1), Aivis Hammers 5 (1+4), Matīss Jansons 4 (3+1), Artis Raitums 4 (3+1), Mārtiņš Maķevics 2 (1+1), Oskars Sidra 2 (0+2), Emīls Hartmanis 2 (0+2), Andris Blumbahs 1 (1+0), Artūrs Pētersons 1 (1+0), Normunds Jansons 1 (0+1), Māris Āboltiņš 1 (0+1), Jānis Klestrovs 1 (0+1).

Dāmām zaudējums čempionvienībai RSU

Svētdien sieviešu virslīgas čempionātā “Ķekavas Bulldogs” meitenes savā laukumā ar 0:13 piekāpās Latvijas čempionēm RSU. Buldogu rindās par mača vērtīgāko spēlētāju atzina uzbrucēju Aiju Vancāni.

Aija Vancāne

Ķekavas sporta namā bija nospēlētā tikai viena minūte, bet RSU jau atradās vadībā ar 2:0. Tāds pats spēles scenārijs tika attīstīts arī pārējās 59 šīs spēles minūtēs – pēc pirmā perioda rīdzinieces atradās vadībā ar 7:0, pēc otrā – ar 10:0, bet, skanot finālsvilpei, tablo vēstīja, ka RSU uzvarējusi ar 13:0.

Rezultativitātes punktu dalīšanā RSU komandā vislabāk veicās Aijai Zelmenei – 4 (1+3), Aijai Zelmenei 3 (2+1), Luīzei Biļinskai 3 (2+1), Santai Torsterei 3 (1+2) un Signei Osei, kura tika atzīta par labāko savā komandā – 3 (1+2). “Ķekavas Bulldogs” sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīta Aija Vancāne.