Izbraucam no Ķekavas vidusskolas uz Liepāju 30.novembrī  pl. 13 00
Treneris.

Buldodzes nodemonstrē raksturu Kocēnos

| November 26, 2012

Sestdien “Ķekavas Bulldogs” dāmu komanda Kocēnos ar 6:11 piekāpās “Rubenei”. Buldodžu rindās par mača labāko spēlētāju tika atzīta Aija Vancāne, kura guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli. Prieks, ka pēc smagā pirmā perioda buldodzes nevilka mastā balto karogu, bet kārtīgi apšaudīja “Rubenes” vārtus.

Simpātiskā meitene pa labi, buldodžu spēles zvaigzne Aija Vancāne saka pretinieču mača labākai spēlētājai Jutai Muravskai: “Paldies, Juta, bet kas man labāk piestāv – sarkanā krāsa, lietussargs vai 2+1?”

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Juta Muravska, kurai šajā mačā 4 (2+2) rezultativitātes punkti. Ar 3 (2+1) punktiem izcēlās Edīte Bankava, bet pa diviem vārtiem guva Paula Egle un Ieva Priede. Ķekaviešu sastāvā “hat-trick” Ingas Ameteres kontā, bet par labāko tika atzīta Aija Vancāne, kurai 3 (2+1) punkti.

“Rubenes” galvenais treneris Jānis Dainis atzina, ka viņa vadītajai komandai bijis grūti saņemties pēdējam spēles periodam, kad rezultāts bijis jau 8:2 kocēniešu labā. Protams, tajā laikā ticis eksperiments arī ar maiņu virknējumiem, tomēr galvenā vaina, kāpēc pēdējo trešdaļu uzvarēja ķekavietes, ir tajā, ka Kocēnu florbolistes pārāk aizrāvās ar individuālu darbību, mēģinot vēl gūt pēc iespējas vairāk vārtus, bet aizsardzībā cīnījās pavirši. Tomēr kopumā spēle bija laba, daudz vārtu guva tieši jaunās spēlētājas, galvenais ir izcīnītā uzvara.

Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas spēle, 24.novembris

“Rubene” – “Ķekavas Bulldogs” 11:6 (5:0, 3:2, 3:4)

Metienu attiecība:

47:28 (13:8, 11:7, 23:13)

Rezultatīvākās:

“Rubene” – Juta Muravska 4 (2+2), Edīte Bankava 3 (2+1), Paula Egle 2 (2+0), Ieva Priede 2 (2+0), Lība Daija Mikova 2 (1+1), Baiba Juruša 2 (1+1), Zane Darša 1 (1+0), Madara Rudzīte 1 (0+1).

“Ķekavas Bulldogs” – Inga Ametere 3 (3+0), Aija Vancāne 3 (2+1), Zanda Ozoliņa 2 (0+2), Kristīna Degina 1 (1+0), Anita Vancāne 1 (0+1).

Eglītis beidzot atveras, buldogi pabiedē Pārgauju

Oskars Eglītis beidzot izšāva. Spēles labākais spēlētājs buldogu rindās ar hat-trick

Kārtējā virslīgas spēlē “Ķekavas Bulldogs” florbolisti, pateicoties lieliskai Oskara Eglīša spēlei, līdz 14.minūtei (2:3) sīvi cīnījās ar “Pārgauju”. Turpinājumā pieredzi nodemonstrēja viesi un ar 16:7 pieveica buldogus. Eglīša kontā hat-trick un piespēle, kā arī pelnīts labākā spēlētāja gods.

Kā ziņo floorball.lv, SK “Pārgauja” galvenais treneris Ilvars Balodis pēc uzvaras pār buldogiem bija ļoti paškritisks, teikdams, ka viņa vadītā komanda šo spēli aizvadījusi uz “3 ar +” (pēc vecās sistēmas). Ar aizsardzības līniju stalbiešiem ir nopietnas problēmas – pēc statistikas datiem tā ir viena no vājākajām visā Virslīgā. Pozitīvi ir tas, ka pret ķekaviešiem laukumā tikuši un uzspēlējuši visi “Pārgaujas” florbolisti, tomēr vairāk būtu jāpacenšas arī aizsardzībā…

Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle, 24.novembris

“Ķekavas Bulldogi” – SK “Pārgauja” 7:16 (2:7, 2:4, 3:5)

33:64 (12:28, 11:15, 10:21)

Rezultatīvākie:

“Ķekavas Bulldogi” – Oskars Eglītis 4 (3+1), Henrijs Uzraugs 3 (2+1), Uģis Savickis 2 (0+2), Kristaps Logins 1 (1+0), Intars Labsvārds 1 (1+0).

SK “Pārgauja” – Lauris Ābols 6 (4+2), Gvido Lauga 6 (4+2), Gatis Grāvelis 5 (3+2), Ivo Balodis 3 (0+3), Edijs Vents 2 (1+1), Mārtiņš Šķesteris 2 (0+2), Gatis Gailis 1 (1+0), Aivis Ādminis 1 (1+0), Atvars Kalniņš 1 (1+0), Dainis Ozoliņš 1 (1+0), Matīss Klaviniuss 1 (0+1).

Ropažu raķetes bez degvielas, Purvēns traks

Man jau ir apnicis šeit likt Purvēna bildi, bet ko darīt, ja viņš met iekšā kā traks? Šoreiz viņam 4+2

Pirmo uzvaru 2.līgas čempionātā piektdien izcīnīja jaunizveidotā “Ķekavas Bulldogs 2” komanda, kas 6.kārtas spēlē ar 16:6 nogrāva “Ropažu raķetes”. Komandas kapteinis Jānis Purvēns guva četrus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Spēles pašā sākumā pirmie izvirzījās ropažnieki (0:1). Taču buldogi ātri atguvās no aukstās dušas un raķeti palaida Ropažu virzienā… Vairāki vārti pēc kārtas un buldogi bija iekrājuši labu pārsvaru. Dažas minūtes pirms mača beigām uz tablo dega 15:4 buldogu labā, taču viena pārsēdēta maiņa un virknējums ielaiž divus vārtus pēc kārtas. Kā sakot, būtu vēl smukāks rezultāts. 16 sekundes pirms mača beigām treknu punktu spēlei pielika Mārtiņš Kaķītis – 16:6.

Uzraugam 1+1 un 8 soda minūtes, zaudējums Ulbrokā

| November 19, 2012 | 0 Komentāri

Henrijs Uzraugs

Ķekavas Bulldogs florbolisti svētdien izbraukumā ar 3:16 kapitulēja vietējai Ulbrokas vienībai, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas. Buldogu sastāvā rezultatīvākais bija Henrijs Uzraugs, kurš guva vārtus un atdeve rezultatīvu piespēli, kā arī izpelnījās četrus noraidījumus. Pār vērtīgāko buldogu spēlētāju atzina aizsargu Jāni Zariņu, kurš guva vienus vārtus. Savukārt pretinieku rindās fantastisku debiju aizvadīja Ainārs Juškēvičs, sakrājot 10 (2+8) rezultativitātes punktus.

“Ulbroka/FS Masters” spēlējošais treneris Ainārs Juškēvičs pēc izcīnītās uzvaras atklāja,ka viņa komanda šoreiz ļoti labi noskaņojusies spēlei, kārtīgi cīnījusies jau no pirmās minūtes, pirmajā trešdaļā iegūstot izšķirošo pārsvaru. Pēc tam jau atlicis tikai novadīt maču līdz uzvarai. Otrajā un trešajā periodā ulbrokiešiem parādījies pārāk daudz tehniskā brāķa, bet galvenais šoreiz tomēr iz izcīnītā uzvara un trīs punkti turnīra tabulā – tagad jāķer rokā labāko astotnieks. Jautāts par to, kad laukumā varētu doties otrs pārnācējs no “RTU/Inspecta” – Pēteris Freimanis, Juškēvičs atbildēja, ka vēl jānokārto pārejas formalitātes, bet nav izslēgts, ka tas varētu notikt jau nākamās nedēļas nogalē.