• Ziņu lapa 1 no 2
  • 1
  • 2
  • >

Archive for December, 2012

Buldogi piekāpjas “Valmierai”, Uzraugs soli no rezultatīvāko TOP3

| December 16, 2012 | 0 Komentāri

Virslīgas čempionāta spēlē “Ķekavas Bulldogs” vīriešu komanda ar 4:13 viesos piekāpās Valmieras komandai. Jāpiezīmē, buldogi pēc diviem līdzīgiem periodiem 3.trešadaļā pievilka līdz 4:7, taču neizteiksmīgā spēles galotne sabojāja labo iespaidu par cīņu. Skaistus vārtus ar fintu guva Intars Labsvārds.

Kurš uzrauga Uzraugu? Cenšas visi, bet Harijs neapturams zellis

Buldogiem visus četrus vārtus noorganizēja Henrijs Uzraugs (0+4), kurš tādējādi čempionāta rezultatīvāko spēlētāju konkurencē ar 26 rezultativitātes punktiem pakāpies uz dalītu 6.-7.vietu, no trešās pozīcijas atpaliekot par punktu, bet no otrā rezultatīvākā spēlētāja, “kurša” Ginta Siliņa – tikai par trim punktiem. Nākamā spēle suņiem pēc divām nedēļām pret “Kuršiem” savā laukumā. Būs intriga – gaidām: Uzraugs pret Siliņu!

PROTOKOLS

SPĒLES VIDEO

Buldogiem interesanta spēle Valmierā, translācija sportacentrs.com

| December 15, 2012 | 0 Komentāri

“Ķekavas Bulldogs” florbolisti šovakar izbraukumā plkst.19:00 tiksies ar “Valmiera” florbolistiem. Valmieriešiem ir tikai par pieciem punktiem vairāk nekā buldogiem un viņi turnīra tabulā atrodas priekšpēdējā 11.vietā. 

Buldogiem ar Valmieru saistās patīkamas atmiņas…

Aizvadītajās desmit spēlēs Valmiera tikusi pie trim uzvarām, sakaujot “Bausku” (10:4), “Pārgauju” (4:2) un “Rubeni” (5:4 PS). Zīmīgi, ka visi panākumi izcīnīti savā laukumā…  Vidzemniekiem nav izteikts līderis – komandas rezultatīvākie spēlēji Mārtiņš Broks, Dāgs Rozenbahs un Ints Vilks caurmērā spēlē negūst pat vienu punktu. Pirmajiem diviem ir pa 9 punktiem – attiecīgi 5+4 un 7+2, bet Vilks komandas otrs labākais metējs ar 6 vārtiem, kā arī viņam piespēle. Jāatzīmē, mūsu Henrijs Uzraugs ar 14+8 ielauzies jau virslīgas rezultatīvāko spēlētāju TOP-10. Un Harijam ir lieliskas izredzes pakāpties vēl augstāk… Buldogi pret Valmieru spēlēja 2011.gada Latvian Open, sīvā cīņā atzīstot pretinieku pārrākumu ar 2:5.

Iepriekšējā spēlē buldogi ar 6:10 piekāpās RTU/Inspecta, bet Valmiera – ar 4:9 viesos kapitulēja Ulbrokas priekšā. Interesanti, ka valmieriešiem pēdējā spēle bijusi pirms trīs nedēļām un te vajadzētu izmantot valmieriešu spēles prakses trūkumu.

Spēles translācija sportacentrs.com.

Buldogi iemet 6 vārtus RTU/Inspecta, Uzraugam hat-trick

| December 13, 2012 | 0 Komentāri

ĀRDĀS! Henrijs Uzraugs, atbraucis no PČ, turpina plosīties kā zvērs

Šodien pēc garāka pārtraukuma, kas bija saistīts ar izlases startu pasaules čempionātā florbolā Šveicē, atsākās spēles Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā. “Ķekavas Bulldogus” uzņēma RTU/Inspecta, atzīsto pretinieku pārrākumu ar 6:4. Buldogu rindās labākais bija Henrijs Uzraugs ar ar 3+1, bet  studentu labā 6 (2+4) punktus guva vecmeistars Atis Blinds.

SPĒLES PROTOKOLS

Šovakar laukumā dodas “buldogu izlase” (ATCELTS)

| December 11, 2012

PRETINIEKU RINDĀS visvairāk būs jāuzmana 35.numurs Andris Regža, kurš labākajos gados rezultatīvi spēlējis Latvijas Avīzē un zemākajās līgās metis pa pieciem goliem spēlē.

 Šovakar 2.līgas čempionātā “Ķekavas Bulldogs 2” plkst.21 uzņems “Rīgas Bigfoots” florbolistus. Atgādinām, iepriekšējā spēlē “Ķekavas Bulldogs 2” florbolisti, kas komandas iekšienē tiek dēvēta par “buldogu izlasi”, sagrāva “Ropažu Raķetes”. Jāatzīmē, virslīgas komandai treniņš šovakar nenotiks sakarā ar 2.līgas spēli.

Latvija pabeidz 6.vietā pasaulē

| December 8, 2012

Latvijas valstsvienība pēdējās piecas minūtes spēlējot bez vārtsarga un tādējādi gūstot trīs vārtus, ar 5:7 piekāpās Norvēģijai un pasaules čempionātu pabeidza 6.vietā. Divējādas sajūtas – prieks par fenomenālo uzvaru 2012.gada 4.decembra vakarā pār Čehiju 5:4, taču vilšinās par piekāpšanos Vācijai ar 2:4, zaudējot labas izredzes pacīnīties pa medaļām. Pēc sešiem gadiem esam izlidojuši no pirmā piecinieka. Jāatzīmē, čempionātā spēlēja divi Ķekavas florbola skolas audzēkņi – Henrijs Uzraugs (Ķekavas Bulldogi) un Gints Klēģers (FBK Ķekava), attiecīgi čempionātā izceļoties ar 1+1 un 1+0 rez.punktiem.

Spēlējiet florbolu!

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis