Archive for March, 2013

Cēsu kauss 2013 jauniešu komandām 3 pret 3

| March 25, 2013 | 0 Komentāri

Trīs Ķekavas Bulldoga komandas devās uz Cēsīm, kur notika sacensības dažādās vecuma grupās kopā piedalījās 57 komandas no Cēsīm, Rubenes, Liepājas, Ogres, Saldus, Valmieras un Pārgaujas.

U-8 grupā piedalījās 14 komandas ,kuras tika sadalītas divās grupās un tika izspēlētas apakšgrupas spēles katrai ar katru 4. minūšu garumā. Mūsu puiši visas spēles uzvarēja un tika ceturtdaļfinālā, kur pretinieki bija otras grupas 4. Labākā komanda. Mūsu puiši pārliecinoši uzvarēja gan ceturtdaļfinālā, gan pusfinālā un arī finālā tika izcīnīta uzvara un zelta medaļas.

Komandā spēlēja :

1. Ralfs Sirmelis
  2. Endijs Barušs
  3. Kristofers Jurisons
  4. Kārlis Degins

U-12 grupā bija pieteikušās 20 komandas, arī šeit mūsu komanda uzvarēja visās spēlēs un izcīnīja zelta medaļas,  pārsteidzot pretiniekus ar labo spēli, bet šis komandas puiši ir pārsteiguši savus pretiniekus gan Somijā, gan Čehijā,  gan  Latvijā.

Komandā spēlēja:

1. Klāvs Jansons
  2. Endijs Kleistrovs
  3. Renāts Degins
  4. Armands Langišs

U-14 grupā piedalījās 14 komandas mūsu spēlētāji līdz finālam uzvarēja visas komandas un finālā spēlēja ar Pārgaujas komandas spēlētājiem, kurus apakšgrupā bija uzvarējuši 2:1, bet finālā zaudēja ar 1:2 un godam izcīnīja sudraba medaļas.

1. Ralfs Orste
  2. Klāvs Ozoliņš
  3. Vladislavs Čerņavskis

Treneris :  Ints Vancāns

Play off: 1.spēle jau sestdien, 16.martā!

| March 11, 2013 | 0 Komentāri

Lai sākas play off spēles sieviešu virslīgai!

Pirmajā kārtā tiekamies ar RSU florbola komandu.

Pirmā spēle jau šo sestdien, 16.martā, 16.00, Ķekavas sporta namā!

Tiekamies treniņos un brīvdienās: gaidām visus atbalstīt mūsu dāmas!

Rīt, 12.martā, spēļu nav, notiek treniņi!

Tiek atcelta sieviešu virslīgas spēle, līdz ar to-notiek treniņi gan virslīgas sievietēm, gan vīriešiem!

Kā arī tiek atcelta 2.līgas puišu spēle, tiek piešķirta uzvara Ķekavas Bulldogs spēlētājiem ar 5-0!