• >

Archive for May, 2013

„Ķekavas Bulldogs” jaunā maiņa izcīna sudrabu

| May 24, 2013 | 0 Komentāri

23.maijā Rīgas Ezerkrastu vidusskolā norisinājās Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionāta Finālposms MU12 grupā, kurā ļoti labu sniegumu nodemonstrēja arī „Ķekavas Bulldogs” florbolistes, izcīnot sudraba medaļas.

Pusfinālā Ķekavas kluba jaunā maiņa tikās ar „Rīgas Lauvām”. Šosezon abas komandas savā starpā tikās piecas reizes, tomēr uzvarēt bija izdevies tikai vienā no spēlēm (5:3). Atlikušajās četrās tika piedzīvoti zaudējumi (1:5 ; 1:4 ; 2:3 ; 2:3).
Tomēr izslēgšanas spēles ir un paliek galvenās. „Ķekavas Bulldogs” florbolistes maču uzsāka pārliecinoši, izveidojot vairākus bīstamus momentus, kamēr rīdziniecēm tādu bija mazāk. Tas deva rezultātu un pēc pirmās trešdaļas 2:0. Arī otrā perioda sākumā buldodžu ofensīva turpinājās ar vairākiem metieniem no tuvas distances, taču bumbiņa lidoja garām vārtiem. Ilgstoši „Rīgas Lauvām” radās grūtības ar ieiešanu pretinieku aizsardzības zonā, taču neilgi pirms pārtraukuma rīdzinieces samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:1). Spēlēs pēdējās 10 minūtēs lauvas uzbruka ļoti aktīvi, un, turklāt piecas minūtes ķekavietēm nācās pavadīt spēlējot skaitliskajā mazākumā, taču rezultāts palika nemainīgs.

Finālā buldodzes cīnījās pret regulārā turnīra uzvarētājām „Rubeni”, kas pusfinālā ar 11:2 pārspēja „Daudzeses” komandu. Mača sākumā ķekavietes izskatījās diezgan labi, tomēr rubenietes bija ātrākas un meistarīgākas, pirmā perioda vidū atklājot rezultātu, savukārt pārtraukumā dodoties ar 3:0 uz tablo. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet pamatlaika beigu daļā kocēnietes izcēlās ar vēl diviem precīziem metieniem. Gala rezultātā „Ķekavas Bulldogs” meitenes piedzīvoja zaudējumu (1:6) un izcīnīja sudrabu. Jāuzteic buldodžu vārtsardze Elīna Jeige, kura abās spēlēs demonstrēja lielisku sniegumu, vairākās epizodēs glābjot savu komandu no vārtu zaudējuma.

Nākamceturtdien 30.maijā visi laipni aicināti uz Ķekavas Sporta namu, kur no Plkst.16:00 notiks Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionāta Finālposms MU14 grupā.

| May 15, 2013 | 0 Komentāri

Vasarā ir iespēja apmeklēt florbola nometnes.

• 02.06.- 07.06. nometne Irlavā, maksa  55 Ls (gulēšana uz saliekamajām gultām, līdzi jāņem gultasveļa, treniņi 3x dienā sporta zālē, stadionā un krosi mežā, piektdienā pārgājiens pa dabas taku, gar Abavas krastu, piektdienā atbrauc vecāki ar teltīm un nakšņojam pie Abavas krasta, vāram lielu zupas katlu, spēlējam dažādas sporta spēles utt.);
  • 10.06.-14.06. Dienas nometne Ķekavas sporta klubā no plkst.9.00-17.00. Maksa 35. Nometnē treniņi ārā un sporta zālē, cenā iekļautas pusdienas un launags;
  • Nometne Vecmīlgrāvī  12.08.-16.08., maksa 60 Ls. Treniņi 3x dienā pie jūras, krosi, spēka, veiklības u.c.vingrinājumi, dažādas sporta spēles. Dzīvošana mājiņās pa 6-8 cilvēkiem, gulēšana 2stāvīgās gultās, līdzi jāņem guļammaiss, spilvens.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tel. 22062624 vai pa e-pastu gita1955@inbox.lv

Pieteikšanās līdz 25.maijam!!!

Zēnu U-12 fani sarosās!

| May 13, 2013 | 0 Komentāri

Rīt , Ķekavas Sporta namā, spēle pret Lielvārdes U-12 komandu!

Cikos? 17.oo

Tavs atbalsts noderēs, jo play off ir kaut kas mazliet vairāk par regulāro čempionātu!