• >

Archive for September, 2013

“Kurši” – “Ķekavas Bulldogi” 5:4

| September 30, 2013

Aizraujoša Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle  notika Liepājā, kur “Ķekavas Bulldogiem” pietrūka mazāk par piecām minūtēm, lai atņemtu kaut punktu vienai no turnīra līderēm – vietējai komandai “Kurši”. Uzvaras vārtus liepājniekiem 57.minūtē guva Edgars Freimanis – 5:4.

Lasīt tālāk

“Ķekavas Bulldogi” – FBK “Valmiera” 5:9

10.minūtes sākumā pēc Intara Labsvārda precīza metiena “Ķekavas Bulldogiem” izdevās izvirzīties vadībā ar 2:1. Tiesa, tā bija vienīgā reize spēlē, kad viesi atradās iedzinējos. Pēc pirmā perioda “Valmiera/ViA” atradās vadībā ar 5:3, pēc otrā – ar 8:4, bet pēdējā trešdaļā savu pārsvaru nosargāja un varēja svinēt uzvaru ar 9:5.

Lasīt tālāk

Bulldogi pret Valmieru

| September 24, 2013

Vīriešu virslīgas nākamā spēle jau šo trešdien 25.09.  Ķekavas sporta namā pret FBK/Valmiera Plkst. 19:00  🙂

„Ķekavas Bulldogi” tikai pagarinājumā piekāpjas „Bauskai”.

| September 22, 2013

Svētdien Ķekavas Sporta namā notika Latvijas florbola čempionāta Vīriešu Virslīgas spēle, kurā „Ķekavas Bulldogs” florbolisti aizvadīja savu pirmo spēli jaunajā sezonā tiekoties ar FK „Bauska”. Bulldogiem izdevās parādīt ļoti labu sniegumu un izcīnīt pirmo punktu, tikai pagarinājumā ar 9:10 piekāpjoties bausčeniekiem.

Izmantots apraksts no LFS mājaslapas.

“Ķekavas Bulldogi” veiksmīgi uzsāka spēli pret “Bausku” – jau 2.minūtes sākumā Nils Meļķis ar precīzu metienu vadībā izvirzīja ķekaviešus. Mača turpinājumā produktīvi darbojās baušķenieki, kuri pirmā perioda laikā guva četrus vārtus (4:1), bet otrās trešdaļas sākumā panāca jau 5:1. Kā izrādījās, “Ķekavas Bulldogi” nemaz nedomāja padoties – spēles vidū viņi viesu pārsvaru samazināja līdz 4:5, bet pēc otrā perioda “Bauskai” bija divu vārtu pārsvars – 6:4.

Pēdējās trešdaļas pirmajās septiņās minūtēs laukuma saimnieki guva veselus četrus vārtus, izvirzoties vadībā ar 8:6. Bauskas florbolisti steidza atspēlēties, pie tam – ļoti sekmīgi, jo viesu uzbrucējs Pēteris Zeltiņš vienus pēc otriem iemeta trīs vārtus, vienus no tiem, spēlējot skaitliskajā mazākumā – 9:8. “Ķekavas Bulldogi” ar tādu pavērsienu nebija mierā – pusminūti pirms pamatlaika beigām Klāvs Ozoliņš realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu – 9:9 un pagarinājums. Papildlaikā krietni vairāk uzbruka viesi, kuri savu teritoriālo pārsvaru trīs (!) sekundes pirms pagarinājuma beigām pārvērta uzvaras vārtu guvumā. Toms Niedre pēc Ģirta Laugaļa piespēles bija precīzs, atnesot “Bauskai” uzvaru un pirmos divus punktus turnīra tabulā – 10:9. Toties “Ķekavas Bulldogi” florbolistiem, kuriem pērn bija tikai viena uzvara, tika pie punkta un apziņas, ka šogad vairs nebūs nekādi peramie zēni.

Par labāko spēlētāju Bauskas komandā tika atzīts Pēteris Zeltiņš, kurš ar 7 (5+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ģirts Laugalis. “Ķekavas Bulldogu” rindās labākā spēlētāja gods tika Matīsam Jansonam, kuram 5 (3+2) punkti, pa 4 (3+1) punktiem Klāvam Ozoliņam un Nilam Meļķim. Jāpiebilst, ka Meļķis izcēlās arī ar to, ka kā pirmais šosezon nopelnīja spēles sodu 1 un piecu minūšu noraidījumu.

Izmantotie resursi:
floorball.lv

Vīriešu virslīga sezonu sāk pret Bausku

“Ķekavas Bulldogi” – “Bauska” (Ķekavas sporta namā)

“Ķekavas Bulldogi” pagājušā čempionāta regulārajā turnīrā palika pēdējā vietā, šī ķekaviešiem būs otrā sezona augstākajā sabiedrībā. Starpsezonu posmā Ķekavas komandas sastāvu skārušās  pamatīgas izmaiņas – pieteikumā vairs nav 13 pagājušā čempionāta dalībnieku (Jānis Purvēns, Jānis Zariņš, Dzintars Sēne, Gatis Rebišs, Reinis Papulis, Aivars Kurmis, Viesturs Heidemanis, Henrijs Ančs, Kristaps Zaļkalns, Sandris Sīpols, Māris Jēkabsons, Oskars Aumalis un Dovidas Galgauskas), bet klāt nākuši septiņi (Nils Meļķis, Jānis Mežotnis, Rūdolfs Blūms, Matīss Jansons, Edgars Gailītis, Uģis Savickis un Reinis Millers). Noteikti jāpiemin, ka ķekaviešu treneru korpusu papildinājuši Jānis Bramanis un Gints Klēģers.

“Bauska” aizvadītajā sezonā regulārajā turnīrā finišēja 6.vietā, bet tālāk par ceturtdaļfinālu netika. Komandu atstājuši Jānis Akmentiņš, Toms Grunckis, Toms Mengots un Emīls Dzenis, bet klāt nākuši Aivis Barkovskis un Ņikita Maksurovs.