• >

Archive for November, 2013

Arī “Bulldogi” pēdējo vārdu nav teikuši – pārliecinoša uzvara pār Talsi/Triobet

| November 24, 2013 | 0 Komentāri

Pie ļoti vērtīgas uzvaras tā sauktajā sešu punktu spēlē izdevies tikt “Ķekavas bulldogs” komandai, kas savā laukumā ļoti rezultatīvā spēlē ar 14:7 apspēlēja pēdējo vietu ieņemošajiem “Talsi/Triobet”, kuri joprojām paliek vienīgā komanda, kas nav izcīnījusi nevienu punktu turnīra tabulā. “Bulldogs” izcīnījusi visu laiku pārliecinošāko uzvaru komandas vēsturē, spēlējot virslīgā. Pēc pirmā perioda mājinieki bija vadībā ar 3:1, otrajā trešdaļā talsinieki uz brīdi panāca 5:5, taču perioda izskaņā mājinieki atkal atjaunoja triju vārtu pārsvaru, kas saglabājās arī trešā perioda sākumā, bet mača izskaņā “buldogi” panāca drošu uzvaru ar 14:7. Lielisku spēli aizvadīja jaunais Klāvs Ozoliņš, kurš guva sešus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Pieci punkti komandas līderim Matīsam Jansonam. Talsiniekiem neviens spēlētājs neguva vairāk par diviem punktiem.

“Ķekavas Bulldogs” – “Talsi/Triobet” 14:7

| November 24, 2013

Spēlē starp “Ķekavas Bulldogs” un “Talsi/Triobet” rezultātu atklāja pēdējie (Jānis Škutāns – 1:0), tomēr mājiniekus tas acīmredzami nepamierināja – vēl pirmā perioda laikā “Ķekavas Bulldogs” izvirzījās vadībā ar 3:1. Otrās trešdaļas vidū viesi spēja panākt neizšķirtu rezultātu (5:5), bet turpinājumā veiksme uzbrukumā pavadīja “Ķekavas Bulldogs” florbolistus, kuri pēc otrā perioda atradās vadībā ar 8:5, bet visā mačā svinēja uzvaru ar 14:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Klāvs Ozoliņš, kuram 8 (6+2) punkti. Ar 5 (2+3) punktiem izcēlās Matīss Jansons, 4 (2+2) punkti Oskara Eglīša kontā, bet 3 (1+2) punktus savāca Intars Labsvārds. Labākā spēlētāja gods talsenieku komandā tika Kristapam Riekstiņam.

21.novembrī jauniešu spēles Ķekavā

| November 20, 2013 | 0 Komentāri

21.novembrī trīs Ķekavas Bulldogs jauniešu komandas tiksies ar SK Babītes jauniešu komandām.

Spēles notiks Ķekavas sporta namā.

U-12 spēles sākums 15:00

U-14 spēles sākums 16:00

U-16 spēles sākums 17:00

Spēlētājiem jāierodas sporta namā vismaz 30 min pirms spēles sākuma.

L.

Paldies, meitenes, par spēli!

Vakar ļoti labā un saistošā spēlē zaudējām Rubenes meitenēm. Cīnījāmies un gribējām uzvarēt, bet šoreiz mūs ietekmēja daudzi blakus apstākļi, par kuriem gribētu pastāstīt gan meitenēm, gan mūsu atbalstītājiem un draugiem.

Šīs spēles vēsture ir iesākusies vairāk nekā divas nedēļas atpakaļ, kad man pazvanīja Latvijas izlases treneris un lūdza pārcel spēli uz citu dienu. Izrādās, ka Vidzemes čempionāta spēlēm ir priekšrocība attiecībā pret Latvijas sieviešu virslīgas čempionāta spēlēm. Es piekritu un lūdzu, lai Rubenes komandas menedžeri un vadība šo jautājumu atrisina florbola savienībā. Pēc vairākiem zvaniem un pārrunām vienojāmies, ka spēle notiks Ķekavā šī gada 19.novembrī pulksten 21:00.

Ierodoties uz spēli pulksten 20:10 Rubenes komandas un Latvijas izlases komandas treneris pēkšņi man paziņo : ,, Tu zini, ka mēs vienojāmies, ka šī ir Tava mājas spēle, un Tev ir jānodrošina spēļu sekretariāts   un pārējās lietas, kas saistītas ar spēli…”

Visa Latvijas florbola saime ir informēta interneta mājas lapā, ka Rubene ir izvēlējusies spēlēt savu mājas spēli Ķekavā, bet Latvijas izlases trenerim nav interneta un viņš, diemžēl, par šo niansi neesot informēts.

Mana pirmā doma bija sacelties un nespēlēt, bet aiz cieņas pret pretinieku komandas un savas komandas spēlētājām es nolēmu šo spēli spēlēt. Pusstundas laikā man bija jāsameklē cilvēki, kas varētu sēdēt pie galdiņa, filmētu spēli, atvest nepieciešamo datoru  un ūdeni pretinieku komandas spēlētājām.

Ierodoties zālē pulksten 20:40, mani sagaidīja vēl viens pārsteigums – izrādās, ka Rubenes komandai  pēkšņi ir atbraukušas līdzi meitenes, kuras var pildīt sekretariāta funkcijas. Tiesneši, tā vietā, lai pildītu savas funkcijas, prasa, lai komandu vadības izlemj, kurš būs mājinieks un kurš būs viesis. Tiesnesim galvenais izrādās kādas krāsas formas biksītēs spēlēs meitenes, bet formalitātes par mājiniekiem  un viesiem, lai atrisina paši komandu treneri.

Protams, es gribu pateikt paldies Latvijas izlases trenerim par šādu psiholoģisko treniņu un  ticu, ka nākošajā reizē es būšu gatavs vadīt spēli arī šādos vai līdzīgos apstākļos.

Meitenes! Jūs esat malači! No Jums baidās, jo pretinieks zina – arī Jūs mākat šo spēli, kuru sauc par florbolu. Jūs visas mīlat šo spēli, Jūs gribat uzvarēt un Jūs uzvarēsiet!

Ķekavas Bulldogs valdes priekšsēdētājs :          Ints Vancāns

Informācija jauniešu vecākiem!

| November 19, 2013 | 0 Komentāri

Sveiki.

Visi vecāki, kuri vēl aizvien nesaņem informāciju par gaidāmajām jauniešu spēlēm, lūdzu rīkojaties šādi: