Archive for March, 2014

Video faili par BRONZAS spēli

| March 31, 2014 | 0 Komentāri

Video: “Ķekavas Bulldogs” izcīna bronzas godalgas

Spēles kopsavilkums

Video: Ints Vancāns: “Pieredze ir, to arī izmantojām”

Videointervija

Video: Līga Vancāne: “Medaļas bija mūsu mērķis, to arī sasniedzām”

Videointervija

Video: LČ florbolā sievietēm, spēle par 3. vietu: RSU – Ķekavas Bulldogs. Spēles ieraksts.

Pilns spēles ieraksts

BRONZA sieviešu virslīgas komandai!

| March 31, 2014 | 0 Komentāri

Pirmās Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas godalgas kluba vēsturē izcīnījušas “Ķekavas Bulldogs” florbolistes, kuras šovakar Lielvārdē spēlē par 3.vietu ar 8:5 pieveica komandu RSU. Pa trim vārtiem uzvarētāju labā guva māsas Līga un Aija Vancānes.

Pusfināla sērijā “Ķekavas Bulldogs” ar 0:3 piekāpās Kocēnu “Rubenei”, bet RSU florbolistes līdz pēdējam pretojās “Ķekavai”, kam zaudēja ar 2:3. Lielvārdes novada sporta centrā notikušajā mačā par bronzas medaļām rezultātu 10.minūtē atklāja ķekavietes – 1:0. Studentes ātri vien panāca izlīdzinājumu (1:1), tomēr pārtraukumā labākā noskaņojumā devās “Ķekavas Bulldogs” spēlētājas, kura sabija izvirzījušās vadībā ar 3:1. 36.minūtē Ķekavas komanda panāca pat četru vārtu pārsvaru (5:1), bet līdz otrajam pārtraukumam RSU atbildēja ar diviem vārtu guvumiem, atgriežot intrigu – 3:5. Pēdējā perioda pirmajās minūtēs ķekavietēm padevās vēl divi rezultatīvi metieni – 7:3. Rīdzinieces pārņēma iniciatīvu un izmisīgi centās atspēlēties. 59.minūtē, jau spēlējot bez vārtsardzes, RSU panāca 5:7, taču 17 sekundes pirms pamatlaika beigām ķekaviete Līga Vancāne raidīja bumbiņu tukšajos pretinieču vārtos, nofiksējot “Ķekavas Bulldogs” uzvaru ar 8:5 un ļaujot savai komandai gavilēt par pirmo reizi kluba vēsturē izcīnītajām Virslīgas medaļām. Trīskārtējā čempione RSU šoreiz palika uzreiz aiz goda pjedestāla.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Līga Vancānei, kurai tāpat kā viņas māsai Aijai trīs gūti vārti. 3 (2+1) punkti Ingas Ameteres kontā, bet pa trim rezultatīvām piespēlēm izdarīja Kristīna Degina un Gita Orste. Par labāko RSU sastāvā atzina Ievu Priedi, kurai divi gūti vārti, divas rezultatīvas piespēles viņas komandas biedrenei Līgai Cebulei. Kausu par 3.vietu un bronzas medaļas komandai “Ķekavas Bulldogs” pasniedza Latvijas Florbola savienības prezidents Ilvis Pētersons un Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris Īro Parviainens.

Raksts no floorball.lv

Bildes no floorball.lv

Talka pie Inta

| March 25, 2014 | 0 Komentāri

Sveicieni Pavasarī.

Aicinām visus uz lielo talku pie Inta Vancāna – ir daudz ko darīt un ikviens gaidīts, lai palīdzētu. Kopā viss padarīts tiks daudz ātrāk.

Norises laiks: 2014.gada 30.marts 

Norises vieta: Ķekava, Rīgas iela 61, mājas Dūjas, pretī TC Liiba

Sākums: 11.00

Tev tur ir jābūt, Bulldog!

L.

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis