Archive for September, 2014

Pārbaudes spēles ar Bausku

| September 30, 2014 | 0 Komentāri

Ceturtdien,  2.oktobrī, norisināsies atkārtotās pārbaudes spēles ar Bauskas sporta skolas jauniešiem.

U-14 komanda spēlēs 17.00

U-16 komanda spēlēs 18:00

L.

“Ķekavas Bulldogs” pārspēj RSU

| September 29, 2014 | 0 Komentāri

Ar uzvaru jaunā čempionāta sieviešu Virslīgas turnīru sākušas arī “Ķekavas Bulldogs” florbolistes, kuras šodien savā laukumā ar 6:4 pārspēja komandu RSU. Rezultatīvākā ķekaviešu rindās ar 3 (2+1) punktiem bija Zanda Ozoliņa.

Ķekavas sporta namā notikušās spēles rezultātu 15.minūtē atklāja “Ķekavas Bulldogs” spēlētāja Antra Berkina – 1:0, tie tā arī palika vienīgie pirmajā periodā gūtie vārti. 26.minūtē vadībā ar 2:1 izvirzījās jau RSU florbolistes, taču otrajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās laukuma saimnieces – 4:2. Pēdējā trešdaļā katra no komandām guva pa diviem vārtiem, līdz ar to “Ķekavas Bulldogs” saglabāja savu divu vārtu pārsvaru un varēja svinēt uzvaru ar 6:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vārtsardzi Elīnu Jeigi, kura atvairīja 24 no 28 pretinieču metieniem. Rezultatīvākās viņas komandā bija Zanda Ozoliņa ar 3 (2+1) punktiem, kā arī Līga Vancāne un Kristīna Degina, kurām pa 2 (1+1) punktiem. Par labāko RSU sastāvā atzina Diānu Zeipi, bet rezultatīvākās bija Ulrika Skakovska ar diviem gūtiem vārtiem, kā arī Sabīne Dronka, kurai 2 (1+1) punkti.

“Ķekavas Bulldogs” – RSU 6:4 (1:0, 3:2, 2:2)

Metienu attiecība:

23:28 (4:2, 8:11, 11:15)

Rezultatīvākās:

“Ķekavas Bulldogs” – Zanda Ozoliņa 3 (2+1), Līga Vancāne 2 (1+1), Kristīna Degina 2 (1+1), Edīte Ozoliņa 1 (1+0), Antra Berkina 1 (1+0).

RSU – Ulrika Skakovska 2 (2+0), Sabīne Dronka 2 (1+1), Aija Kuncīte 1 (1+0), Katrīna Banka 1 (0+1).

Raksts no floorball.lv

“Ķekavas Bulldogs” nokož “Lielvārdi”

Pirmo uzvaru jaunajā sezonā Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā izcīnījusi komanda “Ķekavas Bulldogs”, kas šovakar savā laukumā tiekoties ar titulēto “Lielvārdi”, pamatlaika pēdējo 11 minūšu laikā atspēlēja triju vārtu deficītu, bet pēc tam svinēja uzvaru pagarinājumā – 6:5 PL. Uzvaras vārti Oskara Eglīša kontā.

Lielvārdieši maču pret “Ķekavas Bulldogs” uzsāka tieši tā, kā spēles favorītiem pienākas – jau 2.minūtē Aivis Kusiņš izmantoja skaitlisko vairākumu (1:0), pēc pirmā perioda viesi atradās vadībā ar 2:0. 34.minūtē Sandris Virsnītis guva vārtus skaitliskajā mazākumā (4:1), bet ķekavieši trīs minūtes pirms otrā pārtraukuma nespēja realizēt soda metienu, tāpat arī skaitlisko vairākumu. 45.minūtē “Lielvārdes” uzbrucējs Miks Valpēters vēlreiz atjaunoja triju vārtu handikapu (5:2), bet atlikušajās pamatlaika minūtēs vārtus guva tikai laukuma saimnieki – 50.minūtē Jānis Liepa panāca 3:5, 55.minūtē Gints Klēģers – 4:5, bet 58.minūtē Liepa guva vēl vienus vārtus, izlīdzinot rezultātu – 5:5. Pamatlaika pēdējā minūtē 5 minūšu noraidījumu par bīstamu spēli nopelnīja viens no lielvārdiešu uzbrukuma līderiem – Toms Akmeņlauks. Tas nozīmēja, ka gandrīz visu pagarinājumu mājinieki varēja spēlēt skaitliskajā vairākumā. “Lielvārdes” aizsardzība izturēja visas piecas minūtes, bet no zaudējuma papildlaikā tomēr neizvairījās – 37 sekundes pirms pagarinājuma beigām Ērika Akulova piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Oskars Eglītis – 6:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika pasludināts Jānis Liepa, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Divas piespēles viņa komandas biedra Ērika Akulova kontā. “Lielvārdes” sastāvā labākā gods tika vārtsargam Mārtiņam Mednim, kurš atvairīja 35 no 41 pretinieku metiena. Rezultatīvākie viņa komandā bija Aivis Kusiņš ar 3 (1+2) punktiem un Artis Savins ar 2 (0+2) punktiem.

“Ķekavas Bulldogs” – “Lielvārde” 6:5 PL (0:2, 1:2, 4:1, 1:0)

41:44 (13:12, 10:19, 14:11, 4:2)

Rezultatīvākie:
“Ķekavas Bulldogs”
 – Jānis Liepa 3 (2+1), Ēriks Akulovs 2 (0+2), Intars Labsvārds 1 (1+0), Ralfs Orste 1 (1+0), Gints Klēģers 1 (1+0), Oskars Eglītis 1 (1+0), Matīss Jansons 1 (0+1), Nils Meļķis 1 (0+1).

“Lielvārde” – Aivis Kusiņš 3 (1+2), Artis Savins 2 (0+2), Mikus Valpēters 1 (1+0), Antons Žuks 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (1+0), Jānis Mūrnieks 1 (0+1).

FOTO

FBK “Valmiera/ViA” sāk ar uzvaru pār “Ķekavas Bulldogs”

Spēles rezultātu Valmierā atklāja studentu komandas jaunieguvums Elvijs Jankovskis, kurš jau 35.sekundē pārspēja ķekaviešu vārtsargi Jāni Bramani – 1:0. Mača turpinājumā līdz pat otrā perioda vidum laukumā bija vērojama sīva spēkošanās, kas atspoguļojās arī uz rezultātu tablo – pēc pirmās trešdaļas 2:2, 27.minūtē 3:3. Spēles vidū Ints Vilks ar precīzu metienu otro reizi vadībā izvirzīja FBK “Valmiera/ViA” (4:3), pēc tam laukuma saimnieki vadības grožus no rokām vairs neizlaida. Pēc otrā perioda Valmieras komanda atradās vadībā ar 6:3, minūti pirms pamatlaika beigām – ar 9:5, bet punktu spēlei pielika “Ķekavas Bulldogs”, kas beidzamajās četrās minūtē mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, līdz Ēriks Akulovs samazināja rezultāta starpību – 6:9.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina Intu Vilku, kurš ar 4 (1+3) punktiem bija arī rezultatīvākais, pa 3 (2+1) punktiem viņa komandas biedriem Elvija Jankovskim un Mārtiņam Brokam. Labāk gods Ķekavas komandā tika Oskaram Eglītim, kuram, tāpat kā Ērikam Akulovam, 3 (2+1) punkti.

FBK “Valmiera/ViA” – “Ķekavas Bulldogs” 9:6 (2:2, 4:1, 3:3)

29:30 (8:7, 9:7, 12:16)

FBK “Valmiera/ViA” – Ints Vilks 4 (1+3), Mārtiņš Broks 3 (2+1), Elvijs Jankovskis 3 (2+1), Mārtiņš Kājiņš 2 (1+1), Krišs Lužinskis 1 (1+0), Mārcis Mednis 1 (1+0), Guntis Jansons 1 (1+0), Toms Gertners 1 (0+1).

“Ķekavas Bulldogs” – Oskars Eglītis 3 (2+1), Ēriks Akulovs 3 (2+1), Jānis Mežotnis 2 (2+0), Armands Šonmanis 1 (0+1), Gints Klēģers 1 (0+1).