Archive for October, 2014

2 vārdi par ĶB un Lielvārde

| October 27, 2014 | 0 Komentāri

Es, U-12 trenere Kristīna, gribu pateikt paldies vecākiem un bērniem , kuri bija atbraukuši uz Lielvārdi. Spēli mēs zaudējām, bet galvenais ir , ka spēlētāji beidzot spēja izpildīt treneru prasīto un nospēlēja taktiski pareizi, neiekrītot pretuzbrukumos. Par labāko spēlē tika atzīts Aleksandrs Apanasevičs. Turpināsim trenēties un par turpmākajā spēlēm:

87 Kārlis Degins
Ja ir kādas neskaidrības, tad griezieties pie trenera Inta Vancāna.

“Ķekavas Bulldogs” atstāj sausā RSU

Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā fiksēts šosezon pirmais gadījums, kad vienas komandas vārti paliek neskarti – “Ķekavas Bulldogs” viesos ar 5:0 apspēlēja RSU florbolistes, ķekaviešu vārtsardze Elīna Jeige atvairīja visus 23 pretinieču metienus.

Mačā starp RSU un “Ķekavas Bulldogs”, kas notika Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, ķekavietēm vajadzēja nedaudz mazāk par 6 minūtēm, lai atklātu rezultātu izvirzītos vadībā ar 1:0, vārti Ingas Ameteres kontā. Pēc pirmā perioda viešņām divu vārtu handikaps (2:0), pēc otrā – piecu (5:0), bet pēdējā trešdaļā vārti netika gūti. “Ķekavas Bulldogs” svinēja uzvaru ar 5:0, ar 8 punktiem nostiprinoties turnīra tabulas 2.vietā.

Par labāko spēlētāju starp ķekavietēm tika atzīta vārtsardze Elīna Jeige, kura neitralizēja visus 23 pretinieču metienus. Rezultatīvākās viņas komandā ar 2 punktiem katrai bija Inga Ametere un Līga Vancāne. Labākās spēlētājas balvu RSU komandā pasniedza Diānai Zeipei.

RSU – “Ķekavas Bulldogs” 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)

Metienu attiecība:

23:24 (9:8, 8:5, 6:11)

Rezultatīvākās:

“Ķekavas Bulldogs” – Inga Ametere 2 (2+0), Līga Vancāne 2 (1+1), Jolanta Kļava 1 (1+0), Kristīna Degina 1 (1+0), Anda Luža 1 (0+1), Zanda Ozoliņa 1 (0+1).

Raksts no floorball.lv

“RTU/Inspecta” uzvar ķekaviešus un atgūst 1.vietu

Par Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas līderi atkal kļuvusi “RTU/Inspecta”, kas šovakar savā laukumā ar 7:4 uzvarēja “Ķekavas Bulldogs” florbolistus. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem bija Kārlis Bulāns.

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notikušās spēles pirmajās 20 minūtēs ne “RTU/Inspectai”, ne “Ķekavas Bulldogs” tā arī neizdevās atklāt rezultātu – 0:0. Otrajā periodā vajadzēja tikai 9 sekundes, lai Jānis Mežotnis ar precīzu metienu izvirzītu vadībā ķekaviešus – 1:0. Studenti ar atbildi nekavējās – pēc 40 sekundēm Toms Rutkis panāca neizšķirtu (1:1), bet pirms pēdējās trešdaļas laukuma saimnieki bija iekrājuši četru vārtu pārsvaru – 5:1. Pēdējo spēles nogriezni ar 3:2 uzvarēja “Ķekavas Bulldogs”, bet visā mačā ar 7:4 pārāka bija “RTU/Inspecta”, kas turnīra tabulā ar 21 punktu atgriezās 1.vietā.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju rindās tika Tomam Mežotnim, bet rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Kārlis Bulāns. Par labāko starp ķekaviešiem atzina Matīsu Jansonu, kurš guva divus vārtus.

“RTU/Inspecta” – “Ķekavas Bulldogs” 7:4 (0:0, 5:1, 2:3)

47:27 (16:7, 17:7, 14:13)

Rezultatīvākie:

“RTU/Inspecta” – Kārlis Bulāns 3 (2+1), Atis Blinds 1 (1+0), Toms Rutkis 1 (1+0), Henrijs Uzraugs 1 (1+0), Jānis Jansons 1 (1+0), Ivo Preiss 1 (1+0), Gatis Akūlovs 1 (0+1), Juris Gribusts 1 (0+1), Mārtiņš Lapsiņš 1 (0+1), Atis Blinds 1 (0+1), Toms Mežotnis 1 (0+1).

“Ķekavas Bulldogs” – Matīss Jansons 2 (2+0), Matīss Ziemelis 1 (1+0), Jānis Mežotnis 1 (1+0), Intars Labsvārds 1 (0+1), Uģis Savickis 1 (0+1), Gints Klēģers 1 (0+1).

Raksts un foto no floorball.lv

Jauniešiem 30.oktobrī spēles ar Pārgauju

| October 24, 2014 | 0 Komentāri

Ceturdien, 30.10. 2014., Ķekavas sporta namā Ķekavas Bulldogs jauniešiem spēles ar Pārgauju :