Archive for December, 2014

“Ķekavas Bulldogs” sakauj novājināto RSU

| December 31, 2014 | 0 Komentāri

Šovakar Latvijas Florbola čempionātā notika viena sieviešu Virslīgas spēle – “Ķekavas Bulldogs” savā laukumā uzņēma RSU komandu, kas spēlēja bez vairākām līderēm, un sakāva to ar 8:0. Četrus golus studentēm iemeta Inga Ametere, kura ar 19 vārtiem kļuvusi par turnīra labāko bombardieri

RSU šomēnes pameta viena no komandas meistarīgākajām spēlētājām – Santa Torstere, kura pārgāja uz Kocēnu Rubeni. Bet mačā pret “Ķekavas Bulldogs”, kas notika Ķekavā, studentēm nevarēja palīdzēt vēl vairākas pašas rezultatīvākās spēlētājas – Sabīne Dronka, Aija Kuncīte, Ulrika Skakovska, Ieva Priede un Evija Priede. Nav brīnums, ka ķekavietes, kuras bija optimālā sastāvā, jau pirmajā periodā ielika labus pamatus uzvarai pār divās maiņās spēlējošajām viešņām – 4:0. Otrajā trešdaļā mājinieces guva vienus vārtus (5:0), bet visā spēlē svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:0. Interesanti, ka RSU jau otro maču pēc kārtas paliek sausā pret buldodzēm – iepriekšējā spēlē, kas notika, ķekavietes uzvarēja ar 5:0. “Ķekavas Bulldogs” pēc šīvakara panākuma ar 11 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 3.vietā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Zanda Ozoliņa, kura guva 3 (2+1) punktus. Rezultatīvākā ar 6 (1+5) punktiem bija Līga Vancāne, bet četrus vārtus iemeta Inga Ametere, kura ar 19 goliem kļuvusi par līgas labāko bombardieri. Labākās spēlētājas balvu RSU sastāvā saņēma Linda Austruma.

“Ķekavas Bulldogs” – RSU 8:0 (4:0, 1:0, 3:0)

RAKSTS

Mini Floorball Cup

| December 29, 2014 | 0 Komentāri

Mini Floorball Cup uzvaru pieaugušo grupā izcīnīja komanda 777, ar Ķekavas Bulldogs vārtsargu Jāni Bramani.

Jauniešu grupā Ķekavas Bulldogs spēlētāji komandā Pūpoli palika 2.vietā – Klāvs Ozoliņš, Ralfs Orste, Reinis Žīgurs, Artūrs Jansons un Roberts Blumbergs.

“Cēsu alus/Lekrings” novājinātā sastāvā sakauj buldogus

| December 28, 2014 | 0 Komentāri

Divpadsmito uzvaru Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā izcīnījusi “Cēsu alus/Lekrings”, kas šovakar bez vairākiem līderiem sastāvā viesojās pie “Ķekavas Bulldogs” florbolistiem – 11:4. Pirmo reizi visas 60 minūtes Cēsu komandas vārtus sargāja Miks Ozols.

“Cēsu alus/Lekrings” Ķekavā bija ieradusies tikai 11 laukuma spēlētāju sastāvā, bet savu vārtu drošību jau no paša sākuma uzticēja Mikam Ozolam, kurš līdz tam Virslīgā vēl nebija aizvadījis nevienu pilnu spēli. 40.minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts (3:3), bet otrajā pārtraukumā viesi devās ar vienu vārtu pārsvaru – 4:3. Tomēr “Ķekavas Bulldogs” florbolistiem sagādāt sensāciju un otro zaudēju cēsniekiem neizdevās – pēdējā trešdaļā viesi guva vienus vārtus pēc otriem un svinēja divpadsmito uzvaru sezonā, pie tam gana pārliecinošu – ar 11:4. Ar 36 punktiem “Cēsu alus/Lekrings” turnīra tabulā ieņem otro vietu.

Cēsu komandā rezultativitātes punktus guva visi 11 laukuma spēlētāji, bet pa trim punktiem savāca Jānis Rajeckis, Emīls Dzalbs, Aleksandrs Abramovs un Toms Rīsmanis. Labākā spēlētāja balva tika vienu vārtu autoram Kasparam Bernātam. Ar labāko starp ķekaviešiem atzina vienu vārtu autoru Vladislavu Čerņavski, bet rezultatīvākais ar diviem goliem bija Klāvs Ozoliņš.

“Ķekavas Bulldogs” – “Cēsu alus/Lekrings” 4:11 (1:2, 2:2, 1:7)

Metienu attiecība:

23:39 (7:17, 8:9, 8:13)

Rezultatīvākie:

“Ķekavas Bulldogs” – Klāvs Ozoliņš 2 (2+0), Nils Meļķis 1 (1+0), Vladislavs Čerņavskis 1 (1+0), Oskars Repke 1 (0+1), Oskars Eglītis 1 (0+1).

“Cēsu alus/Lekrings” – Jānis Rajeckis 3 (3+0), Emīls Dzalbs 3 (1+2), Toms Rīsmanis 3 (1+2), Aleksandrs Abramovs 3 (1+2), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Jānis Melderis 2 (0+2), Andris Malkavs 1 (1+0), Kaspars Bernāts 1 (1+0), Andris Rajeckis 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0), Toms Šmits 1 (0+1).

Raksts un FOTO: ŠEIT

Vīriešu Virslīga aizejošo gadu noslēgs ar spēli pret Lekrings komandu

| December 27, 2014 | 0 Komentāri

Pulksten 19:00 “Ķekavas Bulldogs” – “Cēsu alus/Lekrings” (Ķekavas sporta namā)

“Ķekavas Bulldogs” (12.v.) 15 spēlēs tikusi pie trim uzvarām, bet saviem šīvakara pretiniekiem pirmā apļa mačā zaudēja ar 4:16. Savā iepriekšējā spēlē kekavieši viesos ar 3:8 atzina “Lielvārdes” pārākumu. Rezultatīvākais Ķekavas komandā ar 25 (22+3) punktiem ir Klāvs Ozoliņš, Matīsam Jansonam 22 (12+10) punkti.

“Cēsu alus/Lekrings” (2.v.) 12 spēlēs izcīnījusi 11 uzvaras, pēdējais panākums tika svinēts viesos pret “Lielvārdi” – 7:6. Cēsniekiem tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas. Rezultatīvākais starp Cēsu komandas spēlētājiem ar 26 (13+13) punktiem ir Andris Rajeckis, bet Gintam Bērtulim un Aleksandram Abramovam ir pa 19 punktiem. “Cēsu alus/Lekringa” vārtsargs Normunds Krūmiņš ar 83.18% atvairītu metienu ir piektais labākais turnīrā.