Archive for January, 2015

“Rubene” uzvar Ķekavā un lec uz 3.vietu

| January 31, 2015 | 0 Komentāri

Vienā no divām šovakar notikušajām Elvi florbola līgas vīriešiem spēlēm Kocēnu “Rubene” viesojās pie “Ķekavas Bulldogs” un tikai pēdējā periodā ieguva izšķirošo pārsvaru, lai uzvarētu ar 11:8, turnīra tabulā pakāpjoties uz 3.vietu. 6 (4+2) punktus kocēniešu labā guva Ritvars Bērziņš.

Kocēnu “Rubene” spēli Ķekavas sporta namā sāka ar diviem Ritvara Bērziņa vārtu guvumiem (2:0), tomēr “Ķekavas Bulldogs” neapjuka – perioda vidū rezultāts kļuva neizšķirts – 2:2. Pēc pirmā perioda minimāls pārsvars bija viesiem (3:2), bet otrajā “Rubene” guva divus bezatbildes vārtus, panākot vērā ņemamu pārsvaru – 5:2. Pēdējo trešdaļu ļoti veiksmīgi sāka ķekavieši, ātri vien gūstot trīs vārtus pēc kārtas – 5:5. Kocēnieši gan nesalūza un nepilnu triju minūšu laikā atbildēja ar to pašu – 8:5. Pēdējās trešdaļas noslēgumā abas komandas turpināja apmainīties ar goliem, tas gan netraucēja viesiem nosargāt triju vārtu pārsvaru. “Rubene” uzvarēja ar 11:8, bet turnīra tabulā ar 46 punktiem uzleca no 5.vietas uzreiz uz 3.pozīciju.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju komandā tika pasniegta Ritvaram Bērziņam, kurš ar 6 (4+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Trīs vārti Ingaram Matisonam, trīs piespēles – Atim Stepānam. Labākā spēlētāja gods Ķekavas komandā tika vienu vārtu autoram Kristapam Loginam. Pa diviem punktiem guva viņa komandas biedri Intars Labsvārds, Oskars Eglītis, Matīss Jansons un Nils Meļķis.

“Ķekavas Bulldogs” – “Rubene” 8:11 (2:3, 0:2, 6:6)

Metienu attiecība:

28:43 (8:16, 7:13, 13:14)

Rezultatīvākie:

“Ķekavas Bulldogs” – Intars Labsvārds 2 (2+0), Oskars Eglītis 2 (2+0), Matīss Jansons 2 (1+1), Nils Meļķis 2 (1+1), Māris Skrodis 1 (1+0), Kristaps Logins 1 (1+0), Armands Šonmanis 1 (0+1), Mārtiņš Virsis 1 (0+1).

“Rubene” – Ritvars Bērziņš 6 (4+2), Ingars Matisons 3 (3+0), Atis Stepāns 3 (0+3), Reinis Mirkšs 2 (2+0), Jānis Bagāts 2 (1+1), Mārtiņš Zelčs 1 (1+0), Jānis Grundšteins 1 (0+1), Juris Zilberts 1 (0+1), Kaspars Antons 1 (0+1).

Elvi florbola līgā divi mači – Ķekavā un Stalbē

| January 30, 2015 | 0 Komentāri

Šovakar paredzētas divas spēles Elvi florbola līgā vīriešiem – “Ķekavas Bulldogs” uzņems Kocēnu “Rubeni”, bet pie Stalbes “Pārgaujas” viesosies “Jelgavas novads”. Abi mači sāksies vienā laikā – pulksten 20:15.

ELVI FLORBOLA LĪGA VĪRIEŠIEM

Pulksten 20:15 “Ķekavas Bulldogs” – “Rubene” (Ķekavas sporta namā)

“Ķekavas Bulldogs” (11.v.) 20 spēlēs tikusi pie četrām uzvarām, bet šobrīd piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas, iepriekšējā mačā ķekavieši savā laukumā ar 5:13 piekāpās “Mogo-RTU/Rockets”. Turnīra pirmajā aplī, tiekoties ar šīvakara pretiniekiem, ķekavieši zaudēja ar 3:8. Rezultatīvākais Ķekavas komandā ar 30 (25+5) punktiem ir Klāvs Ozoliņš, bet Matīsam Jansonam 26 (14+12) punkti.

Kocēnu “Rubene” (5.v.) 20 spēlēs uzvarējusi 14 reizes, tostarp pēdējos sešos mačos pēc kārtas. Iepriekšējā spēlē kocēnieši savā laukumā ar 7:3 sakāva “Cēsu alu/Lekringu”. Rezultatīvākais kocēniešu sastāvā un sestais labākais visā līgā ar 50 (23+27) punktiem ir Atis Stepāns. Ingaram Matisonam 44 (28+16) punkti, bet Ritvaram Bērziņam – 41 (20+21) punkts.

Pulksten 20:15 SK “Pārgauja” – “Jelgavas novads” (Stalbes vsk. sporta zālē)

Stalbes SK “Pārgauja” (10.v.) 20 spēlēs izcīnījis deviņas uzvaras, pēdējais panākums tika svinēts pagājušajā nedēļā papildlaikā pār “Latviju U19” – 6:5. Pirmā apļa mačā, kad stalbieši viesojās Jelgavā, viņi uzvarēja ar 9:5. Rezultatīvākais starp “Pārgaujas” spēlētājiem ar 44 (22+22) punktiem ir Lauris Ābols, Oskaram Balodim 34 (21+13) punkti, bet Olafam Zvīnim 23 (15+8) punkti.

“Jelgavas novads” (14.v.) zaudējusi visās 20 čempionāta spēlē, pēdējā neveiksme pirms nedēļas savā laukumā pret “Rīgu” (4:16). Rezultatīvākais Jelgavas komandas sastāvā ar 17 (11+6) punktiem ir Imants Lastovskis, Mārtiņam Zvidram 12 (4+8) punkti

RAKSTS

“Pārgauja” izglābj divus punktus mačā pret junioriem

Pirmajā no trim Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas šīsdienas spēlēm Latvijas junioru izlases kandidātu komandas “Latvija U19” Kocēnos uzņēma Stalbes “Pārgauju”. Stalbiešiem, kuri lielāko spēles daļu atradās iedzinēju lomā, pamatlaika izskaņā izdevās izlīdzināt rezultātu, bet pagarinājuma 2.minūtē uzvaras vārtus guva Oskars Balodis – 6:5.

Latvijas junioru izlases kandidātu komanda “Latvija U19” triju dienu laikā aizvadīja trešo maču, Kocēnu sporta namā uzņemot Stalbes “Pārgauju”. Jau pirmo septiņu minūšu laikā viesi izvirzījās vadībā ar 2:0, taču turpinājuma šai ofensīvai nebija. Vēl vairāk – jau pirmās trešdaļas laikā vadības grožus pārņēma juniori – 3:2. Otrajā periodā “Latvija U19” izvirzījās vadībā ar triju vārtu pārsvaru (5:2), tiesa, “Pārgauja” vēl līdz otrajam pārtraukuma divus vārtus atguva – 4:5. Pēdējā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 59.minūtē Stalbes komandas uzbrukuma līderis Lauris Ābols realizēja skaitlisko vairākumu – 5:5. Pagarinājumā stalbiešiem bija nepieciešama tikai minūte un astoņas sekundes, lai Oskars Balodis pārvērstu uzvaras vārtu guvumā Laura Ābola piespēli – 6:5. “Pārgauja”, pateicoties diviem izcīnītajiem punktiem, turnīra tabulā ar 27 punktiem pakāpās uz 9.vietu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma izšķirošo vārtu autors Oskars Balodis, kuram kopumā 3 (2+1) punkti. Rezultatīvāks par viņu ar 4 (2+2) punktiem bija Lauris Ābols. Par labāko starp junioriem atzina divu vārtu autoru Kristeru Puķīti, divas rezultatīvais piespēles Rolanda Kovaļevska kontā.

Videointervijas: ŠEIT

“Latvija U19” – SK “Pārgauja” 5:6 ET (3:2, 2:2, 0:1, 0:1)

28:37 (8:12, 8:13, 10:10, 2:2)

“Latvija U19” – Kristers Puķītis 2 (2+0), Rolands Kovaļevskis 2 (0+2), Krišs Treimanis 1 (1+0), Klāvs Ozoliņš 1 (1+0), Reino Ješēvics 1 (1+0), Kārlis Petrovskis 1 (0+1), Valdis Vāvers 1 (0+1).

SK “Pārgauja” – Lauris Ābols 4 (2+2), Oskars Balodis 3 (2+1), Gatis Gailis 1 (1+0), Kristers Jansons 1 (1+0), Mārtiņš Šķesteris 1 (0+1), Rolands Jānelsiņš 1 (0+1), Ingus Balodis 1 (0+1).

Zēni U12 – otrie RAČF 1.posmā

| January 29, 2015 | 0 Komentāri

2015.gada 25.janvārī tikai aizvadīts 1.posms RAČF turnīrā, kas norisinājās Ezerkrastu viduskolas zālē, U-12 vecuma grupas zēnu komndām.

Šajā turnīrā piedaījās arī Ķekavas Bulldogs U-12 zēnu komanda ar labām sekmēm. Tika izcīnīta 2.vieta.

“Cēsu alus/Lekrings” jau pirmajā periodā nodrošina uzvaru pār junioriem

| January 28, 2015 | 0 Komentāri

Pirmajā no trim Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā  šodien paredzētajām spēlēm čempione “Cēsu alus/Lekrings” viesojās Kocēnos pie Latvijas junioru izlases kandidātu komandas “Latvija U19”. Jau pirmajā periodā cēsnieki izvirzījās vadībā ar 3:0, bet visā spēlē uzvarēja ar 4:1.

Kocēnu sporta namā, kur spēkojās “Latvija U19” un “Cēsu alus/Lekrings”, nebija nospēlētas vēl ne 10 minūtes, kad Cēsu komanda bija paspējusi gūt trīs vārtus – 3:0. Turpinājumā gan nekāda rezultatīvā cīņa nesekoja – otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet pēdējā periodā abas komandas iemeta pa vienam golam. “Cēsu alus/Lekrings” uzvarēja ar 4:1, turnīra tabulā ar 48 punktiem nostiprinoties 2.vietā. Tā kā cēsniekiem zaudēto punktu joprojām ir par diviem mazāk nekā līderei “Mogo-RTU/Rockets”, tieši viņi pagaidām ir galvenie pretendenti uz uzvaru regulārajā sezonā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina pirmo vārtu autoru Emīlu Dzalbu, bet junioru komandā tāds pats gods tika goda vārtu guvējam Krišam Treimanim.

“Latvija U19” – “Cēsu alus/Lekrings” 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)

18:24 (3:12, 4:4, 11:8)

“Latvija U19” – Krišs Treimanis 1 (1+0), Krišs Lužinskis 1 (0+1).

“Cēsu alus/Lekrings” – Emīls Dzalbs 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Dāvis Vilders 1 (0+1), Aleksandrs Abramovs 1 (0+1), Edgars Balodis 1 (0+1), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1).