Archive for March, 2015

Tiekamies šodien veselības apļos!

| March 31, 2015 | 0 Komentāri

RAČF: uzvara pār Saulkalne S

2015.gada 25.martā, Ķekavas sporta namā norisinājās RAČF Superlīgas spēle starp Ķekavas Bulldogs un Saulkalne S komandām. Spraigā cīņā uzvaru svinējām ar rezultātu 8-7 pēcspēles metienu sērijā. Noslēdzošā pēcspēles metiena autors – Endijs Kleistrovs #99.

Rītvakar nākošā 2.posma spēle pret komandu Rīgas Lauvas.

Jauniešiem visas uzvaras Kalsnavā!

| March 30, 2015 | 0 Komentāri

Visgrūtāk veicās pašiem jaunākajiem, U-12 zēniem, kam tikai pēcspēles metienos izdevās pārspēt FK Kalsnavas komandu. Izlīdzinošos vārtus spēles pamatlaikā guva Mārtiņš Urtāns no Toma Jāņa Savicka piespēles, bet uzvaras pēcspēles metienu guva Toms Jānis Savickis – lieliski!

FK Kalsnava 8 – 9 PS Ķekavas Bulldogs

Vispārliecinošāko uzvaru guva U-14 vecuma jaunieši. Ar 16 punktu pārsvaru tika pārspēts FK Kalsnavas šis vecums. Rezultatīvākais buldogu rindās bija Klāvs Jansons ar 8 punktiem (6 vārti un 2 piespēles).

FK Kalsnava 1 – 17  Ķekavas Bulldogs

Visvairāk nervu kutinošā spēle bija U-16 vecuma jauniešiem. Visa spēle tika aizvadīta punkts punktā, bet spēles beigās buldogiem izdevās divu punktu pārsvaru noturēt un svinēt uzvaru. Trīs vārtus guva Reinis Žīgurs, bet rezultatīvākais bija Klāvs Ozoliņš ar 4 punktiem (2 vārti un 2 piespēles).

FK Kalsnava 7 – 9  Ķekavas Bulldogs

“Talsi/Triobet” sezonu noslēdz ar uzvaru Ķekavā

| March 29, 2015 | 0 Komentāri

Ķekavā notika ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēs neiekļuvušo komandu papildturnīra pēdējā spēlē, kurā “Talsi/Triobet” ar 8:6 pieveica “Ķekavas Bulldogs” florbolistus. Uzvaras vārtus talsenieku labā guva viņu spēlējošais treneris Mārtiņš Maķevics.

Spēle Ķekavā starp “Ķekavas Bulldogs” un “Talsiem/Triobet” izvērtās ārkārtīgi sīva, jo teju 60 minūtes nevienai no komandām neizdevās izvirzīties vadībā vairāk nekā ar vienu vārtu pārsvaru. Visrezultatīvākais bija pirmais periods, kuru ar 5:4 uzvarēja ķekavieši. Otrajā trešdaļā laukuma saimnieki atradās vadībā ar 6:5, bet piecas sekundes pirms pārtraukuma viesi spēja panākt izlīdzinājumu – 6:6. Pēdējā periodā tika gūti tikai divi vārti – 45.minūtē talsenieku spēlējošais treneris Mārtiņš Maķevics ar precīzu metienu jau trešo reizi šajā mačā vadībā izvirzīja “Talsus/Triobet” (7:6), bet 30 sekundes pirms pamatlaika beigām viņš raidīja bumbiņu tobrīd tukšajos Ķekavas komandas vārtos, nofiksējot savas komandas uzvaru ar 8:6. Talsu komanda pēc šī panākuma ar 19 punktiem finišēja turnīra tabulas 12.vietā, bet “Ķekavas Bulldogs” ar 31 punktu sezonu noslēdza turnīra tabulas 11.vietā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina divu piespēļu autoru Oskaru Sidru, bet rezultatīvākie ar trim punktiem katram bija Mārtiņš Maķevics un Haralds Roze, Reiņa Neimaņa kontā divi gūti vārti. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā saņēma Oskars Eglītis, kurš izcēlās ar “hat-trick”.

“Ķekavas Bulldogs” – “Talsi/Triobet” 6:8 (5:4, 1:2, 0:2)

Metienu attiecība:

30:29 (10:11, 13:8, 7:10)

Rezultatīvākie:

“Ķekavas Bulldogs” – Oskars Eglītis 3 (3+0), Matīss Ziemelis 2 (1+1), Vladislavs Čerņavskis 1 (1+0), Oskars Repke 1 (1+0), Intars Labsvārds 1 (0+1), Mārtiņš Virsis 1 (0+1), Klāvs Ozoliņš 1 (0+1).

“Talsi/Triobet” – Mārtiņš Maķevics 3 (2+1), Haralds Roze 3 (0+3), Reinis Neimanis 2 (2+0), Krišs Treimanis 2 (1+1), Oskars Sidra 2 (0+2), Sandis Bērziņš 1 (1+0), Jānis Škutāns 1 (1+0), Madars Plepis 1 (1+0).

RAKSTS un FOTO

FK “Ķekava” mērķi iekļūt finālā sasniedz četrās spēlēs

| March 28, 2015 | 0 Komentāri

Par ELVI florbola līgā sievietēm otru finālisti kļuvusi “Ķekava”, kas šodien pretinieču laukumā ne bez piepūles arī ceturto reizi pārspēja “Ķekavas Bulldogs” florbolistes – 5:3. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vārtsardzi Montu Čēmu.

FK “Ķekava” arī pusfināla sērijas ceturto maču, kas notika “Ķekavas Bulldogs” izvēlētajā laukumā O.Kalpaka pamatskolas sporta zālē, sāka ļoti pārliecinoši, jau pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 3:0, bet 38.minūtē Ieva Jurkāne panāca jau 4:0. Turpinājums gan nebija tik raits, jo vēl pirms otrā pārtraukuma “Ķekavas Bulldogs” spēlētājas atguva vienus vārtus (1:4), bet 51.minūtē Zanda Ozoliņa ar precīzu metienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4. Tomēr arī šoreiz buldodzēm neizdevās aizķerties – 57.minūtē Ieva Jurkāne ar precīzu metienu pielika punktu gan šim mačam (5:3), gan arī visai sērijai – 4:0. “Ķekavu” finālā jau gaidīja Kocēnu “Rubene”, bet “Ķekavas Bulldogs” meitenēm būs jāsacenšas ar RSU florbolistēm par bronzas medaļām. Abas spēles notiks 11.aprīlī Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta vārtsardze Monta Čēma, kura atvairīja 22 pretinieču metienus. Rezultatīvākās viņas komandā ar diviem punktiem katrai bija Sintija Kalvāne, Ieva Jurkāne, Elīza Elizabete Bērziņa un Gundega Vancāne. Par labāko starp “Ķekavas Bulldogs” spēlētājam nosauca vienu vārtu autori Zandu Ozoliņu, bet rezultatīvākās viņas komandā bija Līga Vancāne ar 2 (1+1) punktiem un Inga Ametere ar 3 (1+2) punktiem.

“Ķekavas Bulldogs” – FK “Ķekava” 3:5 (0:3, 1:1, 2:1), sērijā 0:4

25:31 (7:10, 8:12, 10:9)