Archive for November, 2015

Buldogiem pret čempioniem tikai goda vārti

| November 30, 2015 | 0 Komentāri

ELVI florbola līgas vīriešiem čempione “Lekrings” Cēsīs uzņēma turnīra pastarīšus – “Ķekavas Bulldogs” florbolistus. Spēlē, kurā intriga neuzplaiksnīja nevienu mirkli, ar 5:1 uzvarēja cēsnieki, sarūpējot ķekaviešiem jau astoto zaudējumu pēc kārtas.

Pie čempionvienības “Lekringa” šovakar viesojās turnīra pastarīte “Ķekavas Bulldogs”, kas uzvaras garšu nebija izjutusi jau septiņās spēlēs pēc kārtas. Arī šoreiz ķekaviešiem nebija lemts gūt kādas pozitīvas emocijas, jo, pēc pirmā perioda zaudējot ar 0:1, spēles vidū viesiem bija jau triju vārtu deficīts – 0:3. 35.minūtē ķekavietis Uģis Savickis izcēlās ar precīzu metienu (1:3), bet, kā vēlāk izrādījās, tie bija “Ķekavas Bulldogs” goda vārti. Pēdējā trešdaļā divus vārtus iemeta cēsnieks Emīls Dzalbs, uzstādot spēles galarezultātu – 5:1.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem atzina Kasparu Bernātu, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija rezultatīvākais. Divi goli Emīla Dzalba kontā, bet Ingum Laiviņam 2 (1+1) punkti. Par labāko starp ķekaviešiem atzina vārtsargu Jānis Bramani, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus. Cēsu “Lekrings” pēc šīs uzvaras ar 22 punktiem pakāpās uz 3.vietu turnīra tabulā.

“Lekrings” – “Ķekavas Bulldogs” 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Metienu attiecība:

37:18 (8:4, 14:7, 15:7)

Rezultatīvākie:

“Lekrings” – Kaspars Bernāts 3 (1+2), Emīls Dzalbs 2 (2+0), Ingus Laiviņš 2 (1+1), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Andris Malkavs 1 (0+1), Toms Šmits 1 (0+1).

“Ķekavas Bulldogs” – Uģis Savickis 1 (1+0), Oskars Eglītis 1 (0+1).

Raksts pieejams ŠEIT

Sporta laureāts 2015

| November 26, 2015 | 0 Komentāri

Šogad izvirzītas vairākas kandidatūras: Ints Vancāns, Ķekavas Bulldogs veterānu komanda ar lielisko sasniegumu un Līga Vancāne.

Uz svinīgo pasākumu ielūdzam sekojošas Ķekavas Bulldogs komandas – vīriešu virslīgu, sieviešu virslīgu, vīriešu 2.līgu un veterānu komandu.

Ja interesē sīkāka informācija – lūdzu rakstiet uz email: vancane.liga@inbox.lv

Pasaules čempionāta spēles translēs Viasat Sport Baltic un Skaties.lv

| November 25, 2015 | 0 Komentāri

No 4. līdz 12.decembrim Somijas pilsētā Tamperē norisināsies pasaules desmitais čempionāts florbolā sievietēm, kurā piedalīsies arī Latvijas valstsvienība. Vairākas spēles ar mūsu izlases piedalīšanos, kā arī pasaules čempionāta finālmaču tiešraidē translēs TV kanāls Viasat Sport Baltic, kā arī portāls Skaties.lv.

Florbola līdzjutējiem būs iespēja noskatīties visas trīs Latvijas komandas apakšgrupas spēles:

Sestdien, 5.decembrī, pulksten 11.00 Latvija – Čehija

Svētdien, 6.decembrī, pulksten 13.15 Vācija – Latvija

Pirmdien, 7.decembrī, pulksten 12.30 Zviedrija – Latvija

Jau otrdien, 8.decembrī, mūsu izlasei būs jāaizvada astotdaļfināla mačs ar kādu no C apakšgrupas komandām. Spēle notiks vai nu pulksten 9.30 vai 12.30 un arī tiks translēta.

Ļoti cerot, ka mūsu florbolistēm izdosies iekļūt ceturtdaļfinālā, spēli ar viņu piedalīšanos varēsim skatīties arī trešdien, 9.decembrī pulksten 12.30 vai 18.30.

Lai vai kā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā un turpmākajās spēlēs veiksies Latvijas izlasei, Viasat Sport Baltic un Skaties.lv no Tamperes translēs vēl tikai vienu maču – sestdien, 12.decembrī, pulksten 15.20 paredzēts lielas fināls – cīņa par zelta medaļām un čempionu kausu.

Raksts pieejams ŠEIT

“Rubene” pārliecinoša pret “Ķekavas Bulldogs”

| November 24, 2015 | 0 Komentāri

ELVI florbola līgā sievietēm sesto uzvaru izcīnījusi Kocēnu “Rubene”, kas šodien savā laukumā ar 8:2 sakāva “Ķekavas Bulldogs” florbolistes. Trīs golus iemeta kocēniešu rezultatīvākā spēlētāja Liene Adamane.

“Rubene” šodien Kocēnu sporta namā uzņēma “Ķekavas Bulldogs” florbolistes. Viešņas ātri iejutās un 11.minūtē Inga Ametere vadībā ar 1:0 izvirzīja ķekavietes. Pēc pirmā perioda rezultāts gan neizšķirts (1:1), jo ar precīzu metienu atbildēja Juta Muravska. Mača turpinājumā arvien vairāk izpaudās kocēniešu pārsvars, kuras otrajā trešdaļā panāca 5:2 par labu sev, bet pēdējā periodā pretinieču vārtsardzi sarūgtināja vēl trīs reizes – 8:2.

Par labāko starp uzvarētājām atzina Jutu Muravsku, kurai 2 (1+1) rezultativitātes punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Edītei Bankavai, Elizabete Pavlovska savāca 3 (1+2) punktus, bet ar “hat-trick” izcēlās Liene Adamane. Labākās spēlētājas balvu “Ķekavas Bulldogs” rindās saņēma Inga Ametere, kuras kontā viens gols. Kocēnu “Rubene” pēc šīs uzvaras ar 16 punktiem pakāpās uz 2.vietu turnīra tabulā.

“Talsi/Krauzers” mačā pret buldogiem pārtrauc zaudējumu sēriju

| November 23, 2015 | 0 Komentāri

ELVI florbola līgā vīriešiem pēc trijiem zaudējumiem pie uzvaras tikusi komanda “Talsi/Krauzers”, kas šovakar savā laukumā ar 7:4 pieveica “Ķekavas Bulldogs” florbolistus, sagādājot ķekaviešiem jau septīto neveiksmi pēc kārtas. Talsenieku rindās ar 4 (2+2) punktiem izcēlās Krišs Treimanis.