“Rubene” uzvar buldodzes un triumfē regulārajā turnīrā

| March 8, 2016 | 0 Komentāri

Par ELVI florbola līgas sievietēm regulārajā turnīra uzvarētāju kļuvusi pašreizējā čempione “Rubene”, kas Kocēnos ar 7:2 sakāva “Ķekavas Bulldogs” florbolistes, atņemot ķekavietēm cerības piedalīties izslēgšanas spēlēs. Rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) punktiem bija Laura Gaugere.

Kocēnu “Rubene” šodien aizvadīja savu pēdējo regulārā turnīra spēle – tikai panākums tajā ļāva čempionēm kārtējo reizi kļūt par uzvarētājām. Rezultātu 15.minūtē atklāja viešņas, turklāt – spēlējot skaitliskajā mazākumā, kad ar precīzu metienu izcēlās Inga Ametere (1:0). Pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts (1:1), jo “Rubenes” vārdā ar vārtu guvumu atbildēja Elizabete Pavlovska. Otrās trešdaļas laikā divus golus iemeta Edīte Bankava, izvirzot mājinieces vadībā ar 3:1. Pēdējā periodā iniciatīva pilnīgi pārgāja kocēniešu pusē, ļaujot viņām svinēt desmito uzvaru pēc kārtas (7:2) un kļūt par regulārā turnīra uzvarētājām (52 punkti).

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Laura Gaugere, kura ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākā. Ar 4 (3+1) punktiem izcēlās Edīte Bankava, kura, ļoti iepspējams, jau kārtējo reizi kļuvusi par rezultatīvā turnīra labāko punktu guvēju – 59 (34+25) punkti. Par labāko starp ķekavietēm atzina Ingu Ameteri, kurai šajā mačā 2 (1+1) punkti. Šis zaudējums laupīja komandai “Ķekavas Bulldogs” pat teorētisku iespēju kvalificēties izslēgšanas spēlēm – ķekavietēm šī sezona jau beigusies…

Raksts un FOTO pieejami ŠEIT

Category: Meiteņu virslīga

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis