ZU18 grupā noskaidroti visi ceturtdaļfināla pāri

| April 2, 2016 | 0 Komentāri

Par Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāta regulārā turnīra uzvarētājiem kļuvuši “CPSS/Lekrings” florbolisti, kuri izcīnījuši uzvaras visās desmit spēlēs, zaudējot tikai vienu punktu FK “Rīga” komandai.

Aizpagājušajā sezonā par čempioniem 1997./98.gadā dzimušo jauniešu grupā diezgan negaidīti kļuva “Pārgauja/CPSS-97”, kas vispirms pusfinālā izslēdza talseniekus, bet finālā pagarinājumā pieveica “FS Masters /Ulbroku”. Tagad liela daļa no “Pārgaujas” vadošajiem spēlētājiem pārgājuši “CPSS/Lekrings” pusē un kļuvuši par komandas vadošajiem spēlētājiem. “CPSS/Lekrings” florbolisti izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiksies ar saviem vienaudžiem no “Lielvārdes”, izveidojot tādu kā Virslīgas pusfināla atkārtojumu. Par regulāra turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Dēvids Osītis no FK “Rīga”, kurš guvis 32 vārtus un izdarījis 12 rezultatīvas piespēles.

Ne mazāk interesanti arī visi pārējie izslēgšanas spēļu pāri, jo, izņemot cēsniekus, citas komandas regulārajā turnīrā demonstrēja diezgan līdzīgu sniegumu:

  • FK “Rīga” tiksies ar FK “Irlava/Avant”, pamatturnīrā rīdzinieki bija pārāki tikai pēcspēles soda metienos 6:5;
  • “FS Masters/Ulbroka” mērosies spēkiem ar “Talsu NSS/Krauzers”. Abas komandas līdz šim 1997./98.gadā dzimušo zēnu grupā divas reizes tikušās finālā. Regulārajā turnīrā līdzīgā spēlē ar 7:5 uzvarēja ulbrokieši;
  • “Ķekavas Bulldogs” – “Valmiera/BSS”. Abas komandas tikās čempionāta pirmajā spēlē Ķekavā, kur pārāki ar 7:4 bija ķekavieši, bet izslēgšanas spēlēm tāpat kā Virslīgā jānotiek uz 40 x 20 m florbola laukuma, tāpēc šobrīd par favorītiem drīzāk jāuzskata valmieriešus.

Raksts pieejams ŠEIT

Category: U16 / U14 / U12 / U10 / U8 ( zēni)

Tuvākās spēles 2015/2016 sezonā

7.aprīlis , zēni
Valmiera/BSS - Ķekavas Bulldogs / Valmiera
U-18 : 19:00

Vīriešu virslīga

Tiekamies nākamsezon !

Sievietes virslīga

Tiekamies nākamsezon!

Vīriešu 2.līga

Twitter ziņas

MediaBox.lv WordPress spraudnis